Простецкая• 07 августа 2025
Кому лайфхаки по виживанню?
Щось жіночка брєшєт, на 300грн і одному нереально прожити.
Простецкая
• 07 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а за квартиру она хочет заплатить?
Субсідія ще ж.
Акуна_Матата• 07 августа 2025
Вижити, звісно, реально. Жити - ні. І треба пам´ятати, що ми не таргани чи щури. Таке виживання повільно вбиває.
Простецкая
• 07 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
Так а де лайфаки?)
Сніданки; яйця, або вівсянка з цукром і яблуком, варена картопля з зеленню.
Обіди; супи, макарони з шлунками/серцями.
Вечеря; вівсянка/рис з молоком, або картопля смажена/мундєрка.
©
Оля_с_киркою• 07 августа 2025
Ответ дляПростецкая
©
Так одни яблоки 100 грн затянут на неделю
Божий одуванчик• 08 августа 2025
Два рази сходити в аптеку і пенсії нема, які нафіг вівсянки, яблука і шлунки
Милота• 09 августа 2025
Ответ дляItzamna
глянув на ее губы, зубы, ногти и лица - ну что ж, пусть выживает, но сама. ЕЕ советы античеловечны и приводят к заиканию))
У вас какой-то кинк на заикание, или личный комплекс?