Хвильоватиша• Изменено 08 августа 2025
Нема з ким поділитись.
Пару років в шлюбі. Відносини не дуже, це якщо поверхнево. Звикла що все так і навіть вже не рефлексую. По певним причинам розлучитися зараз не можу. Вперше за декілька років мені сподобався чоловік і я наче йому . Бачу що починаю про нього думати. Знаю, що одружений точно, все розумію ...але вперше за пару років у мене щось йокнуло. Що б ви сказали на таке своїй подрузі? Мені 30 якщо що.
Морская свинка• 08 августа 2025
Ответ дляКрижана бурулька
подруге бы посоветовала прыгнуть в гречку
А если с Вашим?).Подруги - они такие, любовь нагрянула). Даете добро?
Крижана бурулька• 08 августа 2025
Ответ дляМорская свинка
та хай забирають