Триндичіха Байрактар• 08 августа в 09:50

Військова закликала мобілізувати жінок

"Анаконда" зізналася, що з певним скепсисом ставиться як до самої мобілізації, так і до спроб її уникнути. Вона переконана, що немає сенсу призивати до війська людей, які не мають внутрішньої мотивації воювати.

Крім того, військовослужбовиця дала пораду жінкам, які розглядають можливість служби, але вагаються через чинні стереотипи.
"Я б порадила кожній спершу попрацювати з психологом (сміється). Але я не вважаю, що треба боятися самої служби. Є багато різних завдань - як бойових, так і суто допоміжних", - поділилася "Анаконда".

Вона наголосила, що в армії дівчата займають найрізноманітніші посади - від роботи у штабах чи з документацією до служби на кухні. За її словами, найголовніше - обрати для себе той напрям, у якому можна бути максимально корисною.

Нагадаємо, з 1 жовтня 2023 року в Україні жінки, які мають освіту у сфері медицини або фармацевтики, зобов’язані стати на військовий облік. Такий крок потрібен, щоб держава могла враховувати кадровий резерв медичних спеціалістів.

Згідно зі змінами в законодавстві, жінки можуть за власним бажанням вступити до лав Збройних сил, однак постановка на облік зовсім не означає обов’язкову мобілізацію.
Туся Муся• 08 августа в 09:56
Так перемирие же через неделю?
автор Триндичіха Байрактар • 08 августа в 09:58
Ответ дляТуся Муся
Так перемирие же через неделю?
Какая неделя?! Сегодня конец войне. Сам Трамп сказал, и я ему верю.
автор Триндичіха Байрактар • 08 августа в 10:01
Ответ дляТуся Муся
Так перемирие же через неделю?
К тому же, вы не думайте что если будет какое то временное перемирие, прекратится мобилизация и откроют границы. Все будет как и было прежде.
Kot_v_meshke• 08 августа в 10:11
Ок, где в тексте военная Анаконда (кстати, кто это такая вообще? ) призвала к мобилизации женщин? У вас кликбейтный заголовок, который не отвечает тексту.
автор Триндичіха Байрактар • 08 августа в 10:14
Ответ дляKot_v_meshke
Я так ждала такой вопрос, и вновь в который раз мой ответ.
Отвечаю только на вопросы, несущие информационную нагрузку. Все прочие спам -предложения я игнорирую.
Kot_v_meshke• 08 августа в 10:16
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Та ради бога
Это был скорее риторический вопрос
Тащите сюда всякую пургу
Kot_v_meshke• 08 августа в 10:17
Давайте больше синих женщин, еще больше. Заходите со всех акков своих, а то одна это мало как то. Давайте еще!
mymoly• 08 августа в 10:22
Какой позывной. ЖесКий.
Ну если Анаконда сказала
Оленёнок• 08 августа в 10:24
Вы из Пензы строчите? Или из Самары?
автор Триндичіха Байрактар • 08 августа в 10:30
Ответ дляОленёнок
Вы из Пензы строчите? Или из Самары?
Отвечаю только на вопросы, несущие информационную нагрузку. Все прочие спам -предложения я игнорирую
40ка• 08 августа в 10:45
Хороша спроба, але ні
автор Триндичіха Байрактар • 08 августа в 10:49
Ответ для40ка
Хороша спроба, але ні
Учтите. Война сегодня заканчивается. Я и Трамп предупредили
Оленёнок• 08 августа в 10:57
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...