Сладкий лимончик• 08 августа в 21:45

Прийом у лікаря гінеколога

Таке питання, в мене вперше, можливо хтось підскаже.
Зараз 4 день циклу(ще досить помітні виділення), терміново записалась до лікаря, на ранок, через сильні болі внизу живота.
Так ось в чому питання, чи буде лікар оглядати в такій ситуаціії. (Чи готуватись та брати набір) ?Те що здорових звісно не оглядають під час мс я знаю. Але тут сумніваюсь.
Робот Вертер• 08 августа в 21:46
Все там оглядают. По вашему, людей с кровотечениями откладывают на потом, когда закончится?
автор Сладкий лимончик • 08 августа в 21:47
Ответ дляРобот Вертер
Думала роблять УЗД
Робот Вертер• 08 августа в 21:47
Ответ дляСладкий лимончик
Думала роблять УЗД
Сделают и УЗД, если понадобится
КошкинДом• 08 августа в 21:53
У вас вперше біль при кд?
автор Сладкий лимончик • 08 августа в 21:55
Ответ дляКошкинДом
У вас вперше біль при кд?
Саме така, так
Аж в жар кидає …