Анонім-ка• 21 июля в 11:25

Вибір бюджет чи контракт

Постало питання щодо вступу на бюджет чи на контракт. Чи зараз також таке присутнє, якщо навчаєшься на бюджеті можуть зрізати і перевести на контракт. Дитина вступає і може обрати бюджет, або контракт з грантом. Підкажіть у кого діти зараз навчаються або хто недавно закінчив.
АяВсёЗнаю• 21 июля в 11:26
А готова дитина відпрацювати потім на державу або повернути кошти за навчання?
автор Анонім-ка • 21 июля в 11:27
Ответ дляАяВсёЗнаю
Готова, якщо держава запропонує робочі місця
Простецкая• 21 июля в 11:27
Дивіться кількість поданих заяв на вашу спеціальність в обраний вуз і оцінюйте свої шанси. На контракт теж конкурс немаленький
АяВсёЗнаю• 21 июля в 11:28
Ответ дляАнонім-ка
Запропонує, але не факт, що місце вам сподобається
Простецкая• 21 июля в 11:30
У моєї прохідний бал 172 на обрану спеціальність, але з поданих в вуз заяв вже зараз видно , що більшість дітей з прохідним 180+, що шанси бути а бюджет майже 0, тому ставимо контракт першим пріоритетом
автор Анонім-ка • 21 июля в 11:37
Мені цікаво як при навчанні чи не зрізають викладачі з бюджету?
сладкий_ноябрь• 21 июля в 11:45
Ответ дляАнонім-ка
Ну як ви собі це уявляєте?
Просто не всю діти бюджетники вчитися будуть, тому й зрізаються
Шикаю і викаю• 21 июля в 11:47
Ответ дляПростецкая
А як ви знаєте прохідний, якщо не подали заяви навіть 25%?
Яка спеціальність? І якщо пройшли на бюджет, то гранту на платне не буде
Шикаю і викаю• 21 июля в 11:48
Ответ дляАнонім-ка
Де саме? Поки знаю лише один випадок, алк то у мед і КРОК не здали. Коло спілкування широке
Простецкая• 21 июля в 11:51
Ответ дляШикаю і викаю
Мала на увазі конкурсний , спеціальність економіка. Якщо місць 60 , а вже подано 75 заяв і видно бали дітей - з цього оцінюю
И_В_офигительных_штанах• 21 июля в 11:51
Не знаю что за грант , но я бы за украинское образование из собственного кармана не платила бы ни копейки, оно того не стоит . Сын закончил бюджет , переучивался за границей - говорит это небо и земля
Шикаю і викаю• 21 июля в 11:52
Ответ дляПростецкая
Тобто широкий конкурс не бентежить. І те, що не у всіх 1 пріоритет. Все зміниться через два тижні. А по минулому року дивитись то таке, +-
Наивная Хо• 21 июля в 11:53
а який вуз та спеціальність?
Простецкая• 21 июля в 11:54
Ответ дляШикаю і викаю
В ті вузи, що ми розглядаємо , майже у всіх 1 пріоритет виставлений .
Наивная Хо• 21 июля в 11:54
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
где учился?
Простецкая• 21 июля в 11:55
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ну є УКу, KSE, Могилянка -достойний рівень освіти
Шикаю і викаю• 21 июля в 11:56
Ответ дляПростецкая
У вас Гетьмана і Шевченка? Ще буде купа заяв.
Простецкая• 21 июля в 11:56
Ответ дляШикаю і викаю
Могилянка, Шевченка, Гетьмана .
Шикаю і викаю• 21 июля в 11:58
Ответ дляПростецкая
Могилянка, Шевченка, Гетьмана .
172 економіка конкурсний? Ну ну. Хоча там же їх кілька
Але автор хоч розуміє, що подає або контракт усе, якщо є вірогідність бюджету, або при високих балах бюджет і грант не світить.
От в мед вступати то питання... Місць багато і не факт, що контракту не буде розподілу
Простецкая• 21 июля в 11:59
Ответ дляШикаю і викаю
Що «ну-ну»?
Шикаю і викаю• 21 июля в 12:20
Ответ дляПростецкая
Що «ну-ну»?
Покажіть де там 172 бали конкурсний на бюджет. В Могилянку)))
Бегущаяпо• 21 июля в 12:22
Ну смотря где и как учится, старшая попала на онлайн, так контрактников вообще не трогали, сначала коронавирус, потом война , если платишь, молодец, не выгоняли)
Шикаю і викаю• 21 июля в 12:23
А в кого дитину, яка вчиться, перевели на контракт? Це поширена практика де?
Простецкая• 21 июля в 12:23
Ответ дляШикаю і викаю
Це я пишу про свою дитину - в неї бал в перерахунку на спеціальність С1 ( Еконміка) 172 і про те що бюджет не розглядаємо
Шикаю і викаю• 21 июля в 12:25
Ответ дляПростецкая
На контракт без проблем з такими і грант. Якщо мали на увазі конкурсний на контракт...в гарні вузи конкурс і туди. Бали непогані, знання є. Успіху дитині.
Послушная• 21 июля в 12:48
Ответ дляШикаю і викаю
раньше переводили тех, кто хорошо учится, сейчас только льготников и УБД
Шикаю і викаю• 21 июля в 13:39
Ответ дляПослушная
Ви пишете про місця на бюджет, а автор про інше, що дітей валять і переводять на контракт. Я викладаю, то місця бюджетні щороку всеодно звільняються. Хтось кидає навчання через зміну вибору, хтось виїхав, хтось в декрет, різне. І вільні для УБД і пільговиків не у всіх ВНЗ, як і свій конкурс. Щось не пам´ятаю жодної теми, коли дитину завалили і на контракт