Жена миллионера• 10 августа в 09:52

Есть смысл пить коллаген после 35 или просто смириться с треском в коленях?

lilul990• 10 августа в 09:55
Шо значить пити колаген? Ви не читали дослідження чи в ньому взагалі є сенс? Колаген як впливає на хрящову тканину? Шо про це говорить доказова медицина?
БершкомангоЗар• 10 августа в 09:56
Надо пить хондроитин
Садоводница• 10 августа в 10:00
какая-то физ активность есть?
Без образів• 10 августа в 10:01
Конечно есть смысл. Но колени - это больше к стопам, у вас вальгус или плоскостпие, или что то из этого разряда, когда обувь стаптываете в какую то сторону. От этого и колени страдают
хутряна володарка• 10 августа в 10:02
Ответ дляlilul990
Столько вопросов и ни одного ответа!
lilul990• 10 августа в 10:04
Ответ дляхутряна володарка
Столько вопросов и ни одного ответа!
Є різні типи колагену які впливають на різні органи і системи

Треба вивчити це питання для початку і чи є научно доказана цінність колагену взагалі

Чи це просто бад на який викинуто гроші.
Шлях до зірок• 10 августа в 10:11
Надо велик крутить чтоб коленки не хрустели
Губи до вух• 10 августа в 10:21
Ответ дляlilul990

Як ви собі це уявляєте? Конвеєр- цей колаген суглобам, цей - шкірі та волоссю? Факт в тому, що більшість людей не добирає білок або має проблеми з його засвоєнням. Гідролізований колаген організму простіше розщепити на амінокислоти, які він використає там, де це необхідніше. І так, без фізичної активності, масажу та інших способів активізації кровообігу, доставити необхідне до місця призначення важче
Бодіпозітівна• 10 августа в 10:23
Ви знаєте,смисл є. Я пропила профлекс в ампулах,бачу ефект,пила для хребта,виписував лікар курсом. Через якийсь час зрозуміла,що коліно перестало нити ввечері і,здається,шкіра обличчя стала пружнішою.
Я ще 2-3 рази на тиждень варила ніч в мультиварці свинячі ратички,зранку з´їдала теплими. Ну якісь такі висновки я зробила.
lilul990• 10 августа в 10:24
Ответ дляГуби до вух
Ось, почитайте

Main and Minor Types of Collagens in the Articular Cartilage: The Role of Collagens in Repair Tissue Evaluation in Chondral Defects
Lourdes Alcaide-Ruggiero 1,2,*, Verónica Molina-Hernández 3, María M Granados 1,*, Juan M Domínguez 1,2
Editor: Riko Nishimura
Доставучая• 10 августа в 11:28
Ответ дляlilul990
Ось, почитайте

Editor: Riko Nishimura
Навіщо читати, якщо відчуваєш ефект на власних колінах? 😂
lilul990• 10 августа в 11:31
Ответ дляДоставучая
Тамнаписано про типи колагену які найкраще підходять для відновлення хрящової тканини
Доставучая• 10 августа в 11:35
Ответ дляlilul990
Так визначтесь хоча б з тим для початку, допомагає взагалі колаген чи це даремно викинуті гроші. А різниця між типами не настільки критична, я і від желатину звичайного ефект відчуваю
lilul990• 10 августа в 11:36
Ответ дляДоставучая
Ефект плацебо ніхто не відміняв. У мене бабця все життя холодець їла раз в тиждень, але з суставами страждала
Leia.r.• 10 августа в 11:59
Был период когда болели колени при ходьбе по ступенькам, и как бы клацали. Посоветовали пропить Глюкозамин. Все прошло, и боли и хруст. Периодически раз в два три месяца пью Глюкозамин, и не возвращаются проблемы с коленями .. Попробуйте эти витамины
постою_послушаю• 10 августа в 14:08
Ответ дляlilul990

Так всеж таки впливають, чи взагалі не мають цінності?
lilul990• 10 августа в 14:10
Ответ дляпостою_послушаю
Я це питання глибоко не вивчала. Але скинула статтю з сайту американської асоціації здоровя. Треба вивчати