Єдина Країна• 10 августа в 10:26
Розтягнення ахілового сухожилля
Як Ви його травмували і як відновлювалися? Що робили?
Син 18 років якось незрозуміло його травмував. Жив в іншому місті, до лікаря не дійшов рік тому. А тепер час від часу починає боліти або травмується. Останнього разу, коли "хруснуло" і почало боліти, до лікаря таки загнала. Лікар поставив діагноз "Розтягнення ахілового сухожилля".
Ламборджини• 10 августа в 10:29
У мене теж таке. Зручне, взуття з фіксацією гомілки. Коли заживе то спорт, бо це може бути від нетренованості
Єдина Країна
• 10 августа в 10:50
Ответ дляЛамборджини
А який спорт можна?
КонхфЭдкаТузик• 10 августа в 10:57
у мене таке вже 10 років, ношу фіксатор, але як побігаю, починає боліти, або багато рухаюсь.
Лгин• 10 августа в 10:59
Меньше нагружает пусть сейчас ногу, желательно фиксация. Но быстро не заживёт все равно месяца три я хромала точно. Терафлекс ещё помню пила.
Ламборджини• 10 августа в 15:39
Ответ дляЄдина Країна
А який спорт можна?
Коли заживе, і в фіксуючому взутті, я думаю що він сам любить. Я зараз в басейн ходжу, бачу ноги супер стали міцні👍