Болтушка Му• 10 августа в 19:16

Какой тип мяса лучше всего подходит для бульона?

Дикая Роза• 10 августа в 19:20
Тип? Бульонная домашняя курица.
Слухи-руки не распускаю• 10 августа в 19:20
Півень,курка домашня
Для гурманів індик або качка домашні, звичайно
Рубаю олівлє• 10 августа в 19:20
Молодий півник
Аноним_1857• 10 августа в 19:20
Курица или говядина.
Міс Всесвіт• 10 августа в 19:20
Ответ дляДикая Роза
Тип? Бульонная домашняя курица.
Курица она, нужен тип!
Харчовий тріль• 10 августа в 19:21
Вы бы хоть мясо написали какое (курица, свинина, говядина) или без разницы?
Like-995b• 10 августа в 19:25
Я люблю говядину на кости или курицу
Valentina shop2020• 10 августа в 19:32
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Півень,курка домашня
С утки бульон никто не готовит
Несу свiт на...• 10 августа в 19:35
Кости
Слухи-руки не распускаю• 10 августа в 19:40
Ответ дляValentina shop2020
С утки бульон никто не готовит
Бульйон з качки - це навариста і ароматна перша страва, яка має давні традиції в різних кухнях. Він готується шляхом варіння качки або її частин, таких як каркас, крила, шиї, в воді з додаванням овочів, спецій та прянощів. Готовий бульйон часто подають з локшиною, галушками, картоплею або просто з овочами.
Основні етапи приготування бульйону з качки:
1. Підготовка качки:
Качку промивають, при необхідності обробляють.
2. Варіння бульйону:
Качку заливають водою, доводять до кипіння, знімають піну.
Додають овочі (цибуля, морква, корінь селери) та спеції (лавровий лист, перець горошком).
Варять на повільному вогні до готовності м´яса (близько 1,5-3 години).
3. Проціджування та подача:
Бульйон проціджують через сито або марлю.
М´ясо можна відокремити від кісток, порізати та додати в бульйон.
Бульйон подають з додаванням локшини, картоплі, зелені або інших інгредієнтів за смаком.
Рекомендації:
Для прозорості бульйону важливо знімати піну під час варіння, а також використовувати овочі, які сприяють освітленню (цибуля, морква).
Для насиченого смаку бульйону можна використовувати качиний каркас, крила, шиї, а також додавати коріння селери та петрушки.
Бульйон з качки можна готувати в мультиварці, де він буде тушкуватися на повільному вогні протягом декількох годин.
За бажанням, в бульйон можна додавати соєвий соус, устричний соус, томатний сік або інші інгредієнти для збагачення смаку.
Качиний бульйон можна використовувати як основу для супів, соусів або подавати як окрему страву.
Valentina shop2020• 10 августа в 19:41
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
1. Підготовка качки:
2. Варіння бульйону:
3. Проціджування та подача:
Рекомендації:
Борщ с утки очень вкусный,я сказала за бульон самостоятельный
Танго утрьох• 10 августа в 19:42
С какой целью бульон варите ? На суп , на борщ ?
Слухи-руки не распускаю• 10 августа в 19:46
Ответ дляValentina shop2020
Яка різниця, що ви сказали. Варять бульйон з качки
Valentina shop2020• 10 августа в 19:47
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Варите,приятного аппетита
Слухи-руки не распускаю• 10 августа в 19:48
Ответ дляValentina shop2020
Варите,приятного аппетита
Все життя бабуся варила , мама і я варю.
САМ_ТАКОЙ• 10 августа в 19:49
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
1. Підготовка качки:
2. Варіння бульйону:
3. Проціджування та подача:
Рекомендації:
Ви не уявляєте, скільки там буде жиру на тому бульйоні. Один раз зварила качку. Бульйон смачний, але жиру було на два пальці. Прибирала той жир довго і нудно.
САМ_ТАКОЙ• 10 августа в 19:52
’доросле’ м´ясо - курка ’у віці’ або гов´ядина червона, а не рожева. Ну і мають бути кістки, не тільки м´якоть.
Слухи-руки не распускаю• 10 августа в 19:55
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Звичайно, що уявляю. Все життя в сім´ї варять.
Є качки з яких жиру не більше ніж з курки.
Оскорбляю всячески• 10 августа в 22:24
Ответ дляValentina shop2020
Варите,приятного аппетита
Даєте дозвіл?
Valentina shop2020• 10 августа в 22:26
Ответ дляОскорбляю всячески
Даєте дозвіл?
Не пишите ерунды,пора спать,завтра на работу