No problems• Изменено 10 августа 2025
Який % коштів з сім.бюджету витрачаєте на їжу? Відкласти/подорожувати вистачає?
Рік назад я могла відкласти 1000$, а тепер 300, дохід не зріс, біля 60тис. Та і витрати ніби ті ж самі, але скрізь пальці ніби гроші йдуть.
Продукти,машину заправити,комуналка, елементарний догляд манік…і таки так, їжа забирає все більше і більше. Не кажу, що не вистачає, але рівень життя впав дуже і це при тому, що дохід мій ніби нормальний.
Назбирати авто поміняти чи ремонт тепер складно.
Все більше думаєш про саме необхідне, базове.
І на тварин також йде
Баба Йога• 10 августа 2025
Сейчас посчитала - продукты уже 40% бюджета. До этого было меньше, потому отдыхать съездили. Как будет к следующему лету - не представляю. Может удастся увеличить доход, но пока не знаю как. Сама с двумя подростками
No problems
• 10 августа 2025
Ответ дляБаба Йога
Ну ви і так молодець))
Леди Г• 10 августа 2025
Дохід 2500 уо. Ні на що не вистачає. Квартира комуналка 34 тис, мамі відсилаю 13 тис (двома місяцями раніше 20 слала, по здоровʼю проблеми і недієздатна стала, але самим не вистачає і підрізала бюджет), пасинку 3-4 тис колишній відсилає (згодна, копійки, але більш нема, збори у школу - то окремо буде), заправка 3 тис на місяць, 2 коти - 3 тис. Налоги і бухгалтер 5-6 тис, краса 3 тис. Ось і все. Під завʼязку. А нас двоє і донька підліток. Їжа стала дуже дорога.
Майже нікуди не ходимо та не відпочиваємо
Дякую_аж_підскакую• 10 августа 2025
Ответ дляЛеди Г
Що цікаво, коли пишеш про реальний дохід і реальні витрати-людям не цікаво.
Леди Г• 10 августа 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Чому? Я всі коменти почитала. Мені цікаво як інші витрачають гроші теж)
Дякую_аж_підскакую• 11 августа 2025
Ответ дляБаба Йога
Научиться стричь самой.
Груминг, чистка зубов, подтереть зад...-это выкачка денег. Люди не понимают, что это выкачка денег.
БолеИменее• 13 августа 2025
Ответ дляЛеди Г
Котам 3000 і на дитину (пасинка) 3000, більше немає... Мамі 13000, а сину чоловіка немає. Якось так...
Леди Г• 14 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
Ну у котів тільки я, а у пасинка мама. І з рештою з ким дитина проживає, той і витрачає. Не так щось?
Мама не дієздатна, то що, нехай помирає з голоду?! І я не зобовʼязана утримувати чужих дітей. Якщо чоловік має змогу дати більше - нехай дає. Я завжди за дітей, будь-яких. І сама у розлученні. Колишній взагалі нічого не дає. І у моєї дитини все є
БолеИменее• 14 августа 2025
Ответ дляЛеди Г
’...у котів тільки я, а у пасинка мама. ... Я завжди за дітей, будь-яких.’ Щось Ви самі собі перечите )) Коти дорожчі )
Голова колгоспу• 14 августа 2025
Ответ дляNo problems
Той самий корм собаці пеленки, коту їжа наповнювач, грумінг…тис.3-4 в міс
Без наповнювача
Голова колгоспу• 14 августа 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Дохід: моя пенсія по інвалідності-3320, сина соціальна допомога-8044, сина пенсія по втраті годувальника-3320. Обов,язкові витрати-комунальні платежі за однокімнатну квартиру і одного прописаного, 1300 на скарбничку, телевізор, інтернет, страховка.
сина соціальна допомога-8044
Голова колгоспу• 14 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
Леди Г• 14 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
Я щось винна пасинку ви вважаєте? У мене своя дитина є
Дякую_аж_підскакую• 14 августа 2025
Ответ дляГолова колгоспу
сина соціальна допомога-8044
В нього інвалідність 1-А група, визнаний недієздатним.