Криниця вже не поможе,можливо скважина за 140 років, протягом яких ведуться метеорологічні спостереження, у кліматичному плані Україна "переїхала" на 500 кілометрів південніше. Іншими словами, сьогодні в Одесі клімат такий, яким він був у Стамбулі в XIX столітті, а сьогоднішній клімат Києва відповідає клімату південної Херсонщини позаминулого століття.наприкінці століття погода у Харкові може бути такою, як зараз на півдні України, а деякі південні райони України затопить через танення льодовиків і підняття глобального рівня моря.у другій половині століття частина Одещини почне перетворюватися на пустелю до 2050 року тривалість літа в Україні складатиме 150-180 днів, тобто майже пів року. При цьому в південних областях середньодобові температури на рівні 28-30°С стануть літньою нормою. У Дніпропетровській, Харківській, Полтавській областях середньодобовою температурою влітку будуть 24-26°С.Вже за нашого життя Одещина почне перетворюватися на пустелю, - кліматолог
Full House• 10 августа в 23:00
Ответ дляingaryta
скважина выход .потом цены будут золотые на воду.детям внукам
В пустелі скважину рити?
darinka-ali• 10 августа в 23:02
Ответ дляAnn1380
А що робити з шубами при такій жарі?
На голе тіло носити.:)
Vlada-Maria• 10 августа в 23:04
Ответ дляGirlSuper
Создали акк чтобы клепать эту чушь
так то ж манька воскресила свій черговий клон, не впізнали?
Svetlana-7070• 10 августа в 23:06
Ну раз Маня пише значить так в буде. Цей автор точно знає про що пише.
А де буде саме краще місце для проживання ? Україна. А чи буде вся Європа мріяти жити в нас? Звичайно. Всі будуть беззубими і будуть мити у нас унітази
diamond_shop• 10 августа в 23:30
Ответ дляHelloKitty18
А як нею можна запастися?
мене більше цікавить взагалі контекст, авторка не бачить, що це літо досить холодне на відміну від минулого?