lilul990• 11 августа 2025

Сбежавшая невеста з Джулією Робертс це психічно хвора

... людина. Типовий приклад людини з ПРЛ. Головна героїня не знає які яйця вона любить - варені, скрамбл і т.д., кожного разу вона любила те що подобалось її нареченим. Вона любила футбол, коли зустрічалась з тренером і т.д. У неї немає власної ідентичності та особистості. Вона проходить класичний процес ідеалізації партнера на початку стосунків і його обезцінювання, коли втікає з весілля. Саботаж власного щастя, кар´єри це класичний прояв прл. Дозволяє батьку і родичам себе використовувати, принижувати, не має власних кордонів і на ній їздять як хочуть.

Цей фільм приклад того як серйозний психіатричний діагноз романтизують у кіно. Їй не заміж треба за Річарда Гіра а до психіатра.
Э-велин@• 11 августа 2025
Точно так же, как и всех бандитов, по сути убийцы и преступники
Дівчина Гілмор• 11 августа 2025
Підтримую👍
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляЭ-велин@
Нормальні люди по ходу скучні. Нарциси, психопати і люди з рассстройствами особистості - самі цікаві персонажі
gizzaGinora• 11 августа 2025
Фільми взагалі ідеалізують нездорові стосунки.
Карамелінка• 11 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ну и о чем был бы фильм, если бы героиня Робертс была нормальной?
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Я взагалі не можу згадати ні один фільм без спів залежних стосунків і психічно хворих гол героїв
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Перед показом фільма уже слід писати:

Фільм знятий про спів залежні стосунки, головні герої з розладами особистості
Карамелінка• 11 августа 2025
Ответ дляlilul990
Мы все психически больны, если разобраться. Возьмите хотя бы тут темы про отношения.
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Цікаво що коли ми з сестрою дивилися цей фільм, мені він подобався, а сестра від нього плювалась і називала брєдом.

Нормальні люди здатні розпізнавати фігню
Quarasique• 11 августа 2025
А существуют ли фильмы о любви, где герои - плюс-минус здоровые психологически люди, строят здоровые отношения, обсуждают сложности и приходят к консенсусу, и все у них адекватно и хорошо? Нет - потому что ну скукота же, кто это смотреть будет вообще
Э-велин@• 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Этот фильм о том, что очень много людей с психическими расстройствами кажутся нормальными. И страдают от этих психических простые люди, которые ничего не подозревают. Потому что психопаты какое то время изображают нормальность
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляQuarasique
Нормальні не травмовані люди
Карамелінка• 11 августа 2025
Ответ дляlilul990
Перед показом фільма уже слід писати:

В этом и фишка. Вы же фильм посмотрели и сделали вывод, что зависимые отношения- это ненормально.
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Ні, я тіки зараз цей висновок зробила, коли більше почала заглиблюватись у психологію. Мені її героїня подобалась, у мене такий самий діагноз. Виявляється ми просто однаково хворенькі
ol_kin• 11 августа 2025
Ответ дляQuarasique
Це американські комедії, по типу Факерів, в родині Факерів якраз здорові стосунки, але для більшості це здається чимось ненормальним. Таких фільмів багато.
Quarasique• 11 августа 2025
Ответ дляlilul990
Перед показом фільма уже слід писати:

Кстати, соглашусь про маркировку - а то насмотрятся и мечтают о таком как в ’3 метра над уровнем неба’ или еще какой больной звиздец - восхищаются, романтизируют, ого какая драма, сколько эмоций, как все сложно! Я лично его даже досмотреть не смогла, у меня от идиотизма, нелогичности и проблемности персонажей просто подгорела пятая точка, они реально мерзкие оба.
И вот казалось бы - мы смотрим фильмы и о бандитах, и о маньяках и прочих преступниках - но мало кому в голову приходит - о, хочу также. А с фильмами о любви это почему-то не работает
Карамелінка• 11 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ото ж))
Вы знаете, мне сейчас даже в некоторых мультфильмах смысл открывается, и в пересчитанных книгах. По- другому все воспринимаешь.
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляQuarasique
А Секс в большом городе - інвалідізація цілого покоління охочих бути схожою на Керрі, з неразборчівими половими связями, фінансовою безграмотністю, саботажем нормальних здорових стосунків і катанням на емоційних качелях
Карамелінка• 11 августа 2025
Ответ дляQuarasique
Оно то да. Только о чем тогда снимать? Надо ж попереживать при просмотре за героев, потом или порадоваться, или поплакать🤣
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Суть в тому що переживати таким героям можуть тільки такі самі хворі люди

Нормальні просто виключать

Треба більше нормальності в медіа
Іринка Українка• 11 августа 2025
Ответ дляQuarasique
Є фільм Батько нареченої, як на мене там показані більш менш нормальні стосунки
Карамелінка• 11 августа 2025
Ответ дляlilul990

Нормальні просто виключать

Треба більше нормальності в медіа
Смотрите, вы сейчас пытаетесь навязать свое мнение и вешать ярлыки на людей: посочувствовали герою фильма- значит все, больной человек. Это нормально с точки зрения психологии, которой вы увлекаетесь?
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Це не ярлики, це факт
Карамелінка• 11 августа 2025
Ответ дляlilul990
Це не ярлики, це факт
Тем не менее- это ярлык. Люди имеют право на свое мнение и на свои предпочтения.
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Якщо вони хворі, то їм треба лікуватись. Їхнє мнєніє це мнєніє тунельного звуженого мислення
Карамелінка• 11 августа 2025
Ответ дляlilul990
Ещё один ярлык🤣
Есть мнение ваше и ошибочное.
Хорошего дня!
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Ещё один ярлык🤣
Есть мнение ваше и ошибочное.
Хорошего дня!
Я на свому прикладі говорю а не на чиємусь. Я симпатизувала героїні тільки тому що маю такий самий розлад як у неї. А людям з неокрєпшей псіхікой взагалі протипоказано таке показувати

На медіа повинно бути більше нормальності, а не ця вся єбаніна з нездоровими людьми і їх проблемами
Карамелінка• 11 августа 2025
Ответ дляlilul990

Ну а у других свои примеры. И в этом фильме ни видят ничего ужасного. И что?
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Добре якщо в людини нормальна психіка і їй нічого не станеться від перегляду того самого Декстера. А якщо такий самий психопат понадивляється?

В медіа транслюють дуже багато нездорових речей
автор lilul990 • 11 августа 2025
Ответ дляКарамелінка
Це якби вас, нормальну людину, помістили в одну палату з психічно хворими. Думаєте на вас це ніяк би не вплинуло через деякий час

Усе має кумулятивний ефект