Впораюсь зі всим• 12 августа 2025
Де знайти коханця
Поряд хропе чоловік, давно в шлюбі, остогид. Мені не хочеться з ним нічого та і вік. Але що розумію - в мене ніколи не було хорошого сексу, все імітувала, намагалась сподобатися. Хочу знайти когось, хто тепер буде підлаштовуватися до мене. Проблема - багато працюю, побут на мені, кіт та собака, діти слава богу вже вчаться і живуть окремо. Де шукати коханця? Містечко маленьке, всі всіх знають...
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
До чого тут Німеччина? Куди моє життя подіти? Тварин? Я питаю поради у жінок, що мають коханців. Як ви знайомились, як зробити так щоб він не ліз в моє життя? Мені потрібен тільки якісний секс
Мая твая не панимать• 12 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Коли знайдете де - свистіть, мені теж тре
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Не знаю як і шукати. Тіндер - то можуть знайомі побачити. На роботі - таке собі... мені там ще працювати... сусіди всі вже застарі.
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Ищите в соседнем городе
І як? На вулиці знайомитися? Тільки налякаю
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Та й хімія має бути, не просто механічні вправи. Зі знайомими точно не варіант, а от як знайомитися - засада.
Хитрушка-чекушка• 12 августа 2025
Оно вам надо на старости лет если только найти альфонса и будет ублажать за ваши бабки и помоложе
КротоТо• 12 августа 2025
Автор, я живу в великому місті,протягом років 10 намагалася знайти коханця, бо з чоловіком сексу нема років 15. Що вам сказать....,як не гівно, то тріска. Всі з інтернету, жодного нормального. Дійшла висновку, якщо з чоловіком все норм, він не буде знайомитись в інеті. Мені потрібно було лише секс, спілкування, іноді кава-прогулянки. Траплялись восновном імпотенти, нитіки, скоростріли, жлоби якісь.
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну не така я вже і стара 47 мені. Розглядаю чоловіків від 40 до 50-ти. З молодими не знаю про що розмовляти.
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляКротоТо
Тобто все, в мене немає шансу?
я ніколи не зраджувала чоловікові. Тепер жалкую...
Хитрушка-чекушка• 12 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
А за чем говорить если только . Секс нужен)по душам с мужем разговаривайте
КротоТо• 12 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Тобто все, в мене немає шансу?
Шанс є завжди. Якщо ще у вас нема досвіду, то ще гірше. Потрібно шукати лише одруженого, щоб бути в рівних умовах.
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну як ви собі уявляєте? З людиною треба говорити - ми ж не роботи.
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляКротоТо
Одруженого не хотілось би. Холостяк звичайно краще, але більш ризиковано...
КротоТо• 12 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Все вірно, спілкування-невід´ємна частина стосунків, будь яких. У мене останній був, непоганий чолов´яга, спілкуватися цікаво, готував смачні вечері, але з сексом великі трабли. То не встав, то відразу кінчив(((. От тобі і коханець, лише для сексу....
КротоТо• 12 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Холостяка нормального вже давно хтось взяв в обороті, повірте. Та він згодом захоче більшого, ніж просто зустріч 1-2 на місяць. А так дружина та сім´я гарно стримують від втручання в ваше життя і сім´ю.
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляКротоТо
Так досвіду немає. Згадала нещодавно на курсах підвищення кваліфікації був хлопець молодий - може 32-33 йому. Підморгував, пригощав цукерками (правда всіх не тільки мене)... може треба було якось проявитися, а я просто червоніла
та і гарний він занадто і з татуюваннями, хоча керівна посада, мабудь чийсь син.
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляКротоТо
Це жахливо
мені ще обов´язково треба щоб він не сильно мені подобався, а то я просто тоді повний неадекват - заікаюся, червонію
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляКротоТо
Ну в моєму віці багато розведених, що знову женитися не поспішаюсь, або живуть якимось громадянським шлюбом
КротоТо• 12 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Можливо вони і є, я таких не зустрічала. А ні, є один, там така проблема в голові, що ліпше не зв´язуватись. Але надія є завжди. Може всеж таки, колись пощастить знайти норм. мужчину?! І вам бажаю!
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляКротоТо
Дякую
навзаєм
ДА да да• 12 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Шукайте одруженого, якому є що втрачати
Elena_Kiev_Solomenskiy• 12 августа 2025
вам нужно пойти на прогулку с собакой. там бывают хахали.
ДА да да• 12 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Спортзал ?
ДА да да• 12 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так ви ж сексу хочете , нащо ще й розмовляти ? Я б 30+ розглядала
Банан-барабан• 12 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так вас попалять
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Хожу, багато мужчин з собаками гуляє, спілкуємося, але як сказати? Самі вони ініціативу не проявляють
Впораюсь зі всим
• 12 августа 2025
Ответ дляДА да да
Спортзал ?
Є абонемент, але не дійшла туди. Треба спробувати