Чесно брешу• 12 августа в 21:42
Цікаво, що медсестри в США ходять/їздять на роботу в уніформі
Тобто вдягають її вдома і знімають вдома після зміни. А не перевдягаються на роботі. Не розумію, чому так. Точно ж не через брак приміщень для роздягальні.
Телефон Рубика• 12 августа в 21:45
Цікаво мені брали кров в GP сервіс у Лондоні, медсестра чи хто вона зробила це прям біля свого компа поряд зі своєю чашкою чаю і сумкою і була в звичайному одязі,без халату))
Коплю на груди• 12 августа в 21:46
Напевно, це як уніформа поліцейського чи монашки. Для ідентифікації.
Телефон Рубика• 12 августа в 21:46
Ответ дляLove_Love_Love_
І що в цьому надзвичайного?
Типу не стерильно
Сунуся в чужі справи• 12 августа в 21:47
А що не так? Там де треба ( в залежності від діагнозу) вони на форму вдягають gowns перед входом в палату і знімають у палаті перед виходом .
Сунуся в чужі справи• 12 августа в 21:48
Ответ дляТелефон Рубика
В США такого не має
Чесно брешу
• 12 августа в 21:49
Ответ дляКоплю на груди
Навіщо їх ідентифікувати?
Колупалочка• 12 августа в 21:49
Ответ дляLove_Love_Love_
І що в цьому надзвичайного?
Действительно 🤦♀️
Чесно брешу
• 12 августа в 21:50
Ответ дляLove_Love_Love_
І що в цьому надзвичайного?
Ну тобто про санітарію і гігієну ви не чули? Ну ОК.
Love_Love_Love_• 12 августа в 21:51
Ответ дляЧесно брешу
Вся Америка не чула, лише, ви чули.
Сунуся в чужі справи• 12 августа в 21:51
Ответ дляЧесно брешу
В неї не одна форма на роботі, переодягнеться в іншу як замаже і поїде додому чиста
Чесно брешу
• 12 августа в 21:51
Ответ дляТелефон Рубика
Типу не стерильно
Ну, в звичайному відділенні стерильність одягу й не дуже потрібна. Але ж не так, щоб соватись в ньому в авто, а потім до пацієнтів приходити.
Love_Love_Love_• 12 августа в 21:51
Ответ дляТелефон Рубика
Типу не стерильно
А стерильно лише в реанімації і операційній, ці медсестри переодягаються
Ух яка ж Я• 12 августа в 21:54
В Америке в целом с гигиеной так себе. Спасибо короне, хоть руки их мыть научила (не всех правда)
Аноним_1859• 12 августа в 21:56
Ответ дляЗалетна Я тут
Там другое отношение к стерильности. Она и не нужна везде.
Знаете помню зашивали лоб моему годовасику и я начала дуть на ранку которую зашивали чисто автоматически ( помню с детства мама дула мне и говорила Ду й есть больно..не знаю почему так) . Так меня хирург сразу поругал.
Чесно брешу
• 12 августа в 21:56
Ответ дляСунуся в чужі справи
Тоді це два комплекти відправляються в прання замість одного.
Сунуся в чужі справи• 12 августа в 21:57
Ответ дляЧесно брешу
А ви думаєте вони за зміну 12 годин не переодягаються? Пере машинка вдома, не вручну.
Можу брикнути• 12 августа в 22:03
Ответ дляТелефон Рубика
Типу не стерильно
Бактерії, які живуть в лікарнях, набагато небезпечніші, ніж ті, які живуть будь-де поза лікарнями, бо вони часто стійкі до антибіотиків та антисептиків.
Снежнакомка• 12 августа в 22:04
Да просто удобно, не нужно тащить с собой форму, тратить время на переодевание, после смены опять время.
Чесно брешу
• 12 августа в 22:05
Ответ дляМожу брикнути
Так. Тому я б не хотіла приходити до себе додому в тому одязі, якому була на зміні. Тим більше -прати його в своїй домашній пралці.
Можу брикнути• 12 августа в 22:06
Ответ дляТелефон Рубика
У нас в лікарні в Україні, в якій ми маємо декларації з педіатром та терапевтом, теж кров беруть і щеплення роблять просто тут в кабінеті лікаря біля стола з компом та моєю сумкою
Можу брикнути• 12 августа в 22:08
Ответ дляЧесно брешу
А коли ви буваєте чи бували в лікарні в Україні, то потім весь одяг, який був на вас, ви викидаєте?
Сунуся в чужі справи• 12 августа в 22:11
Ответ дляЧесно брешу
Ну тоді вам не стати медсестрою в США, бо вони носять одяг додому і перуть вдома. Операційні медсестри не носять , їм пере лікарня, але він у них не підписаний, сьогодні вділи ви, а завтра ваша колега
Тра Ля Ля• 12 августа в 22:11
Може тому що вони ліниві ?
Не паряться виглядом .
Я завжди переодягалась . Ну як в уніформі з дому виходити …
Не паряться виглядом .
Вилосипедниця• 12 августа в 22:12
Ответ дляЧесно брешу
А українські медсестри думаєте не в своїй пралці перуть?
жінка незаміжня• 12 августа в 22:12
Ответ дляЧесно брешу
Ну, пацієнти ж соваються в авто і йдуть на прийом, то в чому проблема, що медсестра теж совалась в авто?
Сунуся в чужі справи• 12 августа в 22:15
Ответ дляжінка незаміжня
Бо то авто - антисанітарія, треба в маршрутці їхали , потім в метро
Чесно брешу
• 12 августа в 22:16
Ответ дляМожу брикнути
А я що, виконувала в тих лікарнях медсестринські функції? І на моєму одязі лишались сліди біологічних рідин пацієнтів?