Снегопадка• 12 августа в 21:53

Часто кажуть,що інтенсивні заняття спортом додають енергії. В мене все по іншому

Після силових тренувань(не дуже інтенсивних)тіло ниє десь 2 дні. Сил не прибавляється. На третій день знову тренування на іншу групу м‘язів і знову все по колу
Коли та сила і бодрість має бути?
Мяо мой мяо• 12 августа в 21:55
Мене вони тільки виснажують. Для мене ідеально каланетика. Після каланитики з´являється енергія і перестаю мерзнути
Морковна• 12 августа в 21:55
У меня бывает иногда больше энергии, если утром побегать. Но уже не так как в молодости. Хотя...может и так
Love_Love_Love_• 12 августа в 21:56
Як довго ви займаєтеся?
автор Снегопадка • 12 августа в 21:56
Ответ дляLove_Love_Love_
Як довго ви займаєтеся?
3 роки. Може справа у віці? Мені 44 р.
Усміхайлик• 12 августа в 21:57
Ви протеїну достатньо вживаєте ? Як щодо вітаміну д, магнію, заліза - що з аналізами ?
Love_Love_Love_• 12 августа в 21:59
Ответ дляСнегопадка
3 роки. Може справа у віці? Мені 44 р.
Ні, справа не у віці. Можливо справа в їжі у сні і у вашому раціоні. Спробуйте робити перерву 2 дні між тренуваннями.
Я займаюсь 10 років, але крепатува в мене є завжди, часто справді потрібно більше часу на відновлення.
КараПузовна• 12 августа в 21:59
Занятия расходуют калории (то есть энергию)
Патика-мотика• 12 августа в 22:00
Якщо після великої перерви,то треба місяці 3 щоб втягнутись
сладкий_ноябрь• 12 августа в 22:00
Навіщо ви себе насилуєте
Спорт повинен бути в задоволення
Навіщо ті силові, якщо можна ходити в басейн, бігати, займатися йогою, пілатес, фітнесом і тд.
Не заздріть тьоті• 12 августа в 22:02
Ответ дляСнегопадка
3 роки. Може справа у віці? Мені 44 р.
Мені теж 44. Вперше пішла на спорт цієї весни - мені в кайф
автор Снегопадка • 12 августа в 22:03
Ответ дляУсміхайлик
Залізо періодично приймаю,бо гемоглобін завжди на нижній межі. Все інше ок
автор Снегопадка • 12 августа в 22:05
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую спробую. Тобто,якщо сьогодні вправи для м,язів ніг і сідниць,то на спину і руки через 2 дні?
Морковна• 12 августа в 22:05
Может железо низкое дает такой эффект. У меня тоже низковат уровень
автор Снегопадка • 12 августа в 22:06
Ответ дляУсміхайлик
Так,білка достатньо вживаю
Love_Love_Love_• 12 августа в 22:07
Ответ дляСнегопадка
Ні, просто відновлення два дні, ви маєте відчути що ви відновились, прислухайтесь до свого тіла. Часом спати раніше лягти, ви самі повинні знайти цей баланс. Ну і вище вам слушну пораду дали на рах аналізів
НаБалКоніХодять• 12 августа в 22:07
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо ви себе насилуєте
Спорт повинен бути в задоволення
Я після фітнесу мертва. Я не можу скакати в темпі годину без передиху. Мені стає погано і можу свідомість втратить, у вухах систить.
На силових між підходами можна відпочити. Ну я не тягаю по 30 кг залізо, звичайно.
Мені легше силові.
Ну і автор про приток сил каже. Його в мене тоже немає.
Тому я на вечір лишаю тренування, щоб помитись і спать.
Бо якщо вранці, то нема сил жить цей день потом
Love_Love_Love_• 12 августа в 22:09
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо ви себе насилуєте
Спорт повинен бути в задоволення
Тому що нормальну форму можна мати лише завдяки силовим тренуванням
Для драки• 12 августа в 22:13
Слухайте, ну, ви вже ж доросла тьотя, що б розуміти, що узагальнення-шлях в нікуди. Не може все у всіх бути однаково. Спорт має бути посильним, а не виснажливим, вам значить не підходить цей вид спорту
автор Снегопадка • 12 августа в 22:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую
автор Снегопадка • 12 августа в 22:18
Ответ дляДля драки
В тому то й справа, коли займаюсь, то мені це під силу, сильно себе не заганяю. А от потім розбитість
сладкий_ноябрь• 12 августа в 22:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Що для вас нормальна форма?
Я не маю силових і маю мʼязи, не маю зайвої ваги.
сладкий_ноябрь• 12 августа в 22:39
Ответ дляНаБалКоніХодять
Мені легше силові.
Винна теж не моє, тому я довго шукала те, що мені подобається.
Який сенс займатися спортом, якщо тобі не в кайф.
Морская свинка• 12 августа в 23:05
Ответ дляМяо мой мяо
А ви займаєтеся самостійно онлайн чи десь в групі ? Якщо онлайн - поділіться посиланням.
Админко• 12 августа в 23:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Навіщо ви себе насилуєте
Спорт повинен бути в задоволення
Мне вот все что вы перечислили, тоже не в удовольствие. Все терпеть не могу. Единственное еле вытягиваю себя в бассейн на аквааэробику
сладкий_ноябрь• 12 августа в 23:32
Ответ дляАдминко
В мене вельчик, бачсейн, в зал ходжу коли ж натхнення
Love_Love_Love_• 13 августа в 00:14
Ответ длясладкий_ноябрь
Що для вас нормальна форма?
Не мати зайвоїваги і мати гарну форму це не одне і теж
сладкий_ноябрь• 13 августа в 00:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Гарна форма теж
Love_Love_Love_• 13 августа в 00:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Гарна форма теж
Ну басейном і велосипедом дупу ненакачати, спину теж.
сладкий_ноябрь• 13 августа в 01:07
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви зараз серйозно?
Подивіться які спини і попа у велосипедистів і половців .
КамАЗ ззаду мені не потрібен.
Love_Love_Love_• 13 августа в 01:10
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви зараз серйозно?
КамАЗ ззаду мені не потрібен.
Я зараз серйозно, нічим кріс ваги не можливо накачати мʼЯзи. При чому тут камаз і що ви мені доказуєте, що ви гарна? Ок я ж не проти.