Подтяжка• 12 августа в 23:50
Де ви познайомились з іноземцем? Чи вдалося завести сім’ю.
Цікавить, хто і де познайомився
Подтяжка
• 12 августа в 23:51
Ответ дляГолубец
Було багато іноземців, але ні з ким сім´ї не склалося
Чому?
Голубец• 12 августа в 23:52
Один був імпотент, інший - з розсіяним склерозом, третій - жив у чорта на рогах, 4й - жлоб,
От 5м своем вообще забыла
Голубец• 12 августа в 23:53
6й хотів собі тільки прибиральницю та кухарку в його пречудовий будинок, і секс-рабиню
Голубец• 12 августа в 23:57
В результаті зустріла я нашого Василя із Западенщини, та з ним пречудово живемо разом
Подтяжка
• 12 августа в 23:58
Ответ дляГолубец
Вам скільки років?
Голубец• 12 августа в 23:58
Ответ дляПодтяжка
Вам скільки років?
42, німцям було 48, 50, 52, 56
Всі старші
Подтяжка
• 13 августа в 00:01
Ответ дляГолубец
Ви де знаходитеся?
Зрозуміла. Ні я набагато молодша. Хотіла виїхати в Польщу. Тому цікаво чи є шанси. Цікаво які ті іноземці як чоловіки.
Голубец• 13 августа в 00:02
Ответ дляПодтяжка
Молодші можуть будуть кращими, мої старі всі або імпотенти, або хворі
Подтяжка
• 13 августа в 00:03
Ответ дляГолубец
Ну років 30 не старше. Імпотент мій чоловік, через що і хочу втекти вже.
Голубец• 13 августа в 00:03
Ответ дляПодтяжка
З поляками у моїх подружок якось взагалі не складається, потім наших знаходять там і живуть
Подтяжка
• 13 августа в 00:03
Ответ дляГолубец
Чому?
Голубец• 13 августа в 00:03
Ответ дляПодтяжка
Нічого собі! Німці імпотенти бо вони самі з мамками роками живуть
Голубец• 13 августа в 00:05
Ответ дляПодтяжка
Треба пробувати, їдьте
Майданщица• 13 августа в 00:08
Я была в Польше
Работала на заводе и бвли поклонники у меня, но у нас маленький городок и все мужики какие то с псих отклонениями. Прям я чувствовала абьюз, контроль, как буд то мы женаты, а мы просто общались.
Причем с 3 мя я общалась и всех вот это качество, вернее недостаток связывал.
Короче, с поляками не сложилось у меня. И еще они много пьют ( и скучные
Если ехать, то в большой город лучше
И возможно вам повезет
Если ехать, то в большой город лучше
И возможно вам повезет
Подтяжка
• 13 августа в 00:09
Ответ дляМайданщица
Я была в Польше
Если ехать, то в большой город лучше
И возможно вам повезет
Если ехать, то в большой город лучше
И возможно вам повезет
Спасибо!
Голубец• 13 августа в 00:12
Ответ дляМайданщица
Я была в Польше
Если ехать, то в большой город лучше
И возможно вам повезет
Если ехать, то в большой город лучше
И возможно вам повезет
Я бы не сказала, что поляки скучные, на любом курорте компании поляков самые большие, самые громкие, самые веселые. А как они выплясывают под ихние песенки!!!!
Вот немцы, как по мне, скучные!
З царем в голові• 13 августа в 00:25
Во всеми знакомились на сайте знакомств, пока не вышла замуж за одного из них. Где-то 4 года ушло на это. Каждые пару-тройку месяцев кто-то приезжал
Подтяжка
• 13 августа в 00:34
Ответ дляЗ царем в голові
Приезжал куда?
Светка-пипетка• 13 августа в 12:00
Ответ дляПодтяжка
Різні. Так само різні як і наші. Я не зустріла, хоча давно за кордоном
Летюча помилка• 13 августа в 12:33
1. В Тіндері - досі бачимось (6,5 років)
2. В черзі в аеропорту - ( інколи бачимось)
3. в барі (в Україні) - загинув був добровольцем