Лиса Патрикевна• 14 августа 2025
Логопед для дитини, Київ
Порадьте з особистого досвіду логопеда для дитини. Дитині 9 років. Шукаємо у Києві, бажано на Лівому березі (в пріоритеті Позняки, Осокорки).
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 августа 2025
Вибачте,а до школи чого не вирішили?
При поліклініці дитячий є безкоштовно,треба у педіатра направлення.
ДолькиКабана• 14 августа 2025
На Букі шукайте
Ще зараз пошукаю, однокласник сина ходив, вона прямо в школу на гпд приходила, Воскресенка
Майя 0662526373
Лиса Патрикевна
• 14 августа 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вибачте,а до школи чого не вирішили?
А чому Ви думаєте, що не вирішили до школи? Я ж не описувала нашу історію життя.
А щодо поради при поліклініці,то дякую!
Лиса Патрикевна
• 14 августа 2025
Ответ дляolga2708
На Урловской 13 есть логопед от Сувага На третьем этаже от лифта направо
Дякую
После 18• 02 сентября 2025
На Гмирі приймає чудовий логопед Оксана Григорівна Гук (вона ж паралельно в ІРЦ на Пасхаліна, але тільки в ранкові години).