R-Y-N-A• 14 августа в 15:33

Дівчата,ви як?

*СБУ викрила 12 поплічників Медведчука, які за завданням рф проводять інформаційні атаки по Україні: покази на них дав затриманий Кирило Молчанов*

Служба безпеки зібрала масштабну доказову базу на «інформаційних диверсантів» фсб рф, які під керівництвом Віктора Медведчука займаються медійними атаками по Україні.

Йдеться про 12-х учасників організованої злочинної групи під назвою «Другая Украина», яка функціонує у москві під виглядом громадського об’єднання.

СБУ зібрала покази на цих фігурантів із різних джерел, включаючи свідчення «політичного експерта» із медійного пулу Медведчука Кирила Молчанова, якого навесні цього року затримали у Польщі і який зараз знаходиться під арештом у Києві та співпрацює зі слідством.
Птицекрыл• 14 августа в 15:42
Це шо вони тут на совєтчіце писали?
freedom_2015• 14 августа в 15:43
Дівчата мабуть слухають улюблений шансон
Totka• 14 августа в 15:46
Мы норм, а в белгороде кипиш
ok1904• 14 августа в 15:49
Ответ дляTotka
Мы норм, а в белгороде кипиш
Там всього лиш безпілотники розліталися
Totka• 14 августа в 15:50
Ответ дляok1904
Там всього лиш безпілотники розліталися
Это да, видела тоже, но Вы послушайте или почитайте, что у них трандят в автобусах в громкоговоритель)
Басина• 14 августа в 15:51
Ответ дляTotka
Марс атакує? Чи як завжди: Ната нападає?
Totka• 14 августа в 15:52
Ответ дляБасина
https://t.me/insiderUKR/104414
Украина угрожает ядерной бомбардировкой)
автор R-Y-N-A • 14 августа в 15:56
Ответ дляПтицекрыл
Це шо вони тут на совєтчіце писали?
Дуже багато чого,щодня теми пачками створюють,можу посилання дати,ознайомитися з їх творчістю
автор R-Y-N-A • 14 августа в 15:57
Як встановило розслідування, Кирило Молчанов працював одночасно на дві спецслужби країни-агресора: фсб та зовнішню розвідку рф. У межах кримінального провадження встановлено, що одним із його «прямих контактів» був перший заступник п´ятої служби фсб рф генерал-лейтенант Георгій Грішаєв. Відповідне листування знайдено у телефоні підозрюваного.

За вказівкою окупантів Молчанов та його «колеги» займалися виправдовуванням російської агресії, дискредитацією України на міжнародній арені та розхитуванням внутрішньої ситуації в країнах-партнерах нашої держави.

Більше того, сам Молчанов організовував на території ЄС вуличні акції в інтересах кремля, де закликав до згортання міжнародної підтримки України.

За матеріалами справи, керував цією діяльністю особисто Віктор Медведчук. Зокрема, він погодив створення організації «Другая Украина» безпосередньо з путіним, після чого очільник кремля доручив фсб координувати цей проєкт.

Далі Медведчук власноруч сформував «штат» прокремлівського об’єднання, до якого увійшли топменеджмент і пропагандисти підсанкційних телеканалів екснардепа. Більшість з них виїхала до рф на початку повномасштабної війни.

За вказівками Медведчука вони готували та поширювали антиукраїнський контент через підконтрольні Телеграм-канали, відеохостинг Ютуб та зарубіжний рупор кремля «Голос Європи» (Voice of Europe), щодо якого, завдяки співпраці СБУ та правоохоронців Чехії, у 2024 році ЄС запровадив санкції.

Після виходу таких повідомлень їх миттєво підхоплювали кремлівські пропагандисти для масового тиражування на своїх інформресурсах.

Також встановлено, що Медведчук особисто займається фінансуванням злочинної організації і для цього тісно взаємодіє з адміністрацією путіна та урядовими структурами рф.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили про підозру Медведчуку та його «підлеглим», які переховуються в росії. Серед них:

▪️ Денис Жарких
▪️ ⁠Артем Марчевський
▪️ Роман Коваленко
▪️ Руслан Калинчук
▪️ Ян Таксюр
▪️ Юрій Дудкін
▪️ Руслан Коцаба
▪️ Наталія Хорошевська
▪️ Богдан Гіганов
▪️ Олег Ясинський
▪️ Олександр Лазарєв

Злочини фігурантів кваліфіковано одразу за декількома статтями Кримінального кодексу України:

▪️ ч. 3 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, вчинені у складі організованої злочинної групи);
▪️ ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану);
▪️ ч. 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
▪️ ч. 3 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками, вчинені у складі організованої злочинної групи);
▪️ ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників, вчинене у складі організованої злочинної групи).

Затриманому соратнику Медведчука Кирилу Молчанову окремо повідомлено про додаткову підозру за фактом роботи на ворожі спецслужби (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України, державна зрада, вчинена в умовах війни). Зловмиснику загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Вживаються комплексні заходи, щоб притягнути винних до відповідальності.

Розслідування проводили за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури.
автор R-Y-N-A • 14 августа в 15:58
Хто не пам´ятає цього ’ політолога’
Ось біографія
https://www.chesno.org/traitor/2215/
coch100• 14 августа в 16:22
Ответ дляok1904
Там всього лиш безпілотники розліталися
Дикие люди, беспилотников не видели что ли?)
coch100• 14 августа в 16:23
Ответ дляR-Y-N-A
Хто не пам´ятає цього ’ політолога’
Ось біографія
https://www.chesno.org/traitor/2215/
А он что в Украине?
Ездил в 23м на шоу соловьёва и вернулся назад?
А все увидела в Польше, не внимательно прочла