Добро с Кулаками• 14 августа в 15:45
Після видалення поліпу
Вітаю. Вам після гістероскопії по видаленню поліпа в матці призначали антибіотики?
Добро с Кулаками
• 14 августа в 15:51
Ответ дляІнно4каа
розкажіть, як пройшла сама процедура? як самочуття?
Після наркозу полежала 3 години і поїхала додому.
Добро с Кулаками
• 14 августа в 15:52
Ответ дляХочу в БАНю
Ну,по хорошему, до на нужно былопролечить
Прокапали 1 раз и все. Спросила точно не надо дома. Сказали не надо, но боюся так осложнения
Куколка-мяуколка• 14 августа в 16:22
Робила за кордоном, нічого не призначали.Тільки парацетамол за необхідністю. Дискомфорту після операціі взагалі не було.
Добро с Кулаками
• 14 августа в 16:29
Ответ дляКуколка-мяуколка
Не пам´ятаєте скільки днів у вас були виділення?
Куколка-мяуколка• 14 августа в 16:44
Ответ дляДобро с Кулаками
ні не памʼятаю.
Добро с Кулаками
• 14 августа в 16:49
Ответ дляМарьянка-1fe9
Скільки платили ?
В кого робили?
17500 клініка добрий прогноз. Але проаналізувавши можу вам казати, що операцію можна зробити в звичайній лікарні, бо там 30 хвилин максимум операції, 3-4 години полежав і пішов. Аби знала, що так швидко то не витрачала б таких коштів. Трохи розчарована випискою, бо якщо робити вже гістероскопію то опишіть і зробіть протокол, ну не щодня ж роблять під наркозом гістероскопію. А виписка із 1 речення складається. Трохи ними розчарована.
Хочу в БАНю• 14 августа в 17:16
Ответ дляДобро с Кулаками
Вы всегда можете запросить копию протокола, они обязаны выдать
Хочу в БАНю• 14 августа в 17:17
А ещё в частных запись идёт ГС, так что вы и диск можете забрать с ходом операции
Добро с Кулаками
• 14 августа в 17:24
Ответ дляХочу в БАНю
Нічого не записали вони. Мене вже виписали. Клініка більше розрахова на візуальний комфорт - гарне супроводження до операції, комфорт палат, оператмвність, привітний персонал, серелня по Києву ціна. Але виписка без вказання які медпрепрати були використані, зовсім не розписано нічого.
Кинг-Конгша• 14 августа в 18:01
Робила родичка в державній гінекології десь 3 роки тому, нічого потім не призначали.
КрестьянинДиор• 14 августа в 18:39
Я делала чистку по удалению полипов в гос больнице, назначали лечение ( в том числе и антибиотики) после операции и другое лечение после гистологии.
Добро с Кулаками
• 14 августа в 18:42
Ответ дляКрестьянинДиор
Да, после результатов гистологии на консультацию сказали прийти для дальнейшего лечения
КрестьянинДиор• 14 августа в 18:42
Ответ дляДобро с Кулаками
Лечение обязательно должно быть
Марьянка-1fe9• 14 августа в 21:50
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую.
Ще підкажіть будь ласка.
1 чи 2 узі робили , щоб підтвердити налічіє поліпа?
Ще підкажіть будь ласка.
Добро с Кулаками
• 14 августа в 21:54
Ответ дляМарьянка-1fe9
Дякую.
Ще підкажіть будь ласка.
Я 4 цикла спостерігала за ним і вирішила видалити. І навіть один лікар запропонував пропити прогестерон, щоб він зменшився - не спрацювало, єдиний плюс - добре спала під шахедами, сон приходив і був міцним.
В мене в родині були онкохворі, які померли, тому до поліпу віднеслася серйозно, не хочу з ним ходити.
Хотя читала, що зараз рекомендують спостерігати, якщо не має симптомів типу кровотеча .
Марьянка-1fe9• 14 августа в 22:10
Ответ дляДобро с Кулаками
От у мене 2 кровотечі.
Одна 2 тижні була но середня.
А друга 5 днів но по 8 -10 прокладок . Дуже сильно лило, слабкість капець. Обє таблєтками зупиняла
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3735772-1#g...
Моя тема
Одна 2 тижні була но середня.
Моя тема
Добро с Кулаками
• 14 августа в 22:19
Ответ дляМарьянка-1fe9
От у мене 2 кровотечі.
Одна 2 тижні була но середня.
Моя тема
Одна 2 тижні була но середня.
Моя тема
Тут хвалять гістероскопію на Червоному Хуторі. Платити в касу 6700. Почитайте. Реально не має сенсу шукати приватну і платити в декілька разів більше за гарну картинку.