Не заздріть тьоті• 03 июля 2025

Заливає 2 тижні . Гидливим не заходити

Підкажіть будь ласка що пропити, щоб зупинити.
До лікаря на п´ятницю записалась.
Рясно і ще згустки якісь.
Вже слабкість(
Не йшла, думала ось ось припиняться . А зараз сильніше тече(
автор Не заздріть тьоті • 03 июля 2025
Докладую
Позвонила на 112
Порадилась сказали очікуйте швидку.
Забрали в черговий роддом
Взяли аналізи крові і сечі
Зараз в 1 роддомі
Чекаю узі.
Дякую дівчата, що підтримали і підказали. Бо хз скільки б чекала , що само пройде.
Щедрик• 03 июля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Уколят что-то точно. Пойдите на приемный или к дежурному в больницу
Окситоцин гормон колють. Але ідіть без черги- маєте право. Раз 12 днів , то середня кровотеча. Лікар на кріслі збере рештки крові з матки, відправить в процедурний на укол.
Дома ще 5 днів поколете , транексам три рази на день по 250- 500, водяний перець. За сутки припиниться. Потім після курсу на УЗД шукати пичину.
Скоріш за все, розрісся ендометрій
ПС. Прочитала, що ви вже в лікарні. Одужуйте!
Витворунка• 03 июля 2025
Автор, ви як?
Шалена невинність• 03 июля 2025
Тоже беспокоюсь, как дела, автор?
Поумничка• 03 июля 2025
Отпишитесь, как будет возможность, мы переживаем
автор Не заздріть тьоті • 04 июля 2025
Кіста жовтого тіла
Середина циклу спостерігати
Після наступних місячних зробити вагінальне узі
Зараз виписують , пропити 3 дні по 2 табл тринакса або віданол .
Гемоглобін 120, то середня кровотеча. Сеча теж норм лейкоцити в полі норми.
Щось ще візьмуть з матки і це я маю відвезти в ділу на аналіз.