Декамерон, він дуже незвичний, але при цьому цікавий і смішний. Така собі трагикомедія. Саундтреки в кінці кожної серії заслуговують особливої уваги
Sk-kik-mango-tesco• 14 августа в 16:23
Ответ дляsamataka
Таке щось, не гайте час. Краще Хаос
Хаос бред. Декамерон реально смешно
Ответ дляSvitlo_O
я дві останні серії вже декілька місяців домучити не можу, забагато примітивного фіглярства і ґеґів, геть втрачено сам дух твору, ідеальний ’Декамерон’ - ’Декамерон’ Пазоліні
Все таки не думаю що їх треба порівнювати, абсолютно ж різні
Додивіться серії, хоч заради фінальних пісень 😂
Там буде Duran Duran та The Zombies
Я коли почула останній, зрозуміла чому його вибрали. Zombies виконують пісні в стилі психоделічного року, атмосфера серіалу теж чимось психоделічним віє)))
Жаль що нема ніде української озвучки, це б додало йому ще більше гумору, бо наш переклад як завжди найкращий
Там буде Duran Duran та The Zombies
Ответ дляKittaa
Там буде Duran Duran та The Zombies
Я згодна, що українська озвучка зазвичай або найкраща, або її просто нема, згодна, що серіал не варто порівнювати з будь-яким іншим форматом, але ж: ’Декамерон’ є ’Декамероном’, сталою величиною, яка має вже багато століть величезний, навіть домінуючий вплив на сюжети у всіх жанрах мистецтва, тому очікування від кожної нової його інтерпретації завжди починаються від певної планки і вище. Цей серіал яскравий, з вибагливими видовищними костюмами, але це ні в чому не ’Декамерон’, це номери цирку дю Солей в телеформаті - ексцентрика і оригінальний жанр. А додивитися я все-таки збираюсь хоча б для того, щоб поставити галочку в своєму сінефільському формулярчику, для покращення статистики.