В моїй хаті моя правда• 14 августа в 20:01

Хто живе в села чи пгт, у вас теж так?

Постійні плітки, сварки, потік якось бруду несусвітного.
Я не розумію чи то в нас такий люд чи це у всіх так в маленьких поселеннях.
ДелиВерка• 14 августа в 20:02
Так вы ж сама в них и участвуете.
АгатаХристя• 14 августа в 20:02
Подруга сейчас в селе, бабушку досматривает. Да, это треш))
Рассказывает, как будто кино.
Счастье_же_вот_оно• 14 августа в 20:04
Я в Киеве, но и тут в пределах дома столько сплетен..
Natalia505• 14 августа в 20:04
Немає, нічого з вашого списку. Сусіда бачу раз лише зранку і коли молоко купую. Всі вітаються але ніхто розмов спільних не веде. Додому ходити один до одного неприйнятно. Люди багато працюють.
Калинові вуста• 14 августа в 20:04
Ответ дляАгатаХристя
Рассказывает, как будто кино.
Да,это правда.Меня на лето сдавали бабушкам,так кино целое.Каждое чиподрило лезет в чужую жизнь
АгатаХристя• 14 августа в 20:05
Ответ дляNatalia505
Вы наверное не прям в селе)
Natalia505• 14 августа в 20:05
Ответ дляАгатаХристя
Вы наверное не прям в селе)
Я прям в сєлє.
Хи хи, ну ну• 14 августа в 20:05
Мама в 1 км от города, люди какую дичь несут, такое сочиняют,что на уши не натянеш,все возраста 60+ , наверное скучно на пенсии
Щаслива Я• 14 августа в 20:06
Живу в селі 15 років,сусідів не знаю.Забор 2 м,робота 7-19 в будень,вихідні свої справи.Ні я їм не потрібна,ні вони мені.
Natalia505• 14 августа в 20:06
Ответ дляЩаслива Я
Аналогічно. Хто пліток не шукає, їх немає і не чує.
АгатаХристя• 14 августа в 20:06
Ответ дляNatalia505
Я прям в сєлє.
Ну может очень большое
автор В моїй хаті моя правда • 14 августа в 20:07
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
22 роки живу в Києві, ніяких взагалі пліток ніколи не було. Привітались і все. Сусідів по пів року не бачу.
Natalia505• 14 августа в 20:09
Ответ дляАгатаХристя
Ну может очень большое
Ні невеличке. Не ходять люди один до одного і на вулицях не стовбичать. В мого сусіда дві корови, жінка працює. Їм в гору немає коли глянути не те що пліткувати.
Зілля до весілля• 14 августа в 20:10
Ахаха. Я ще й переселенець в такому селі.
Але моя тактика завжди дієва
Я з людьми тільки здороваюсь, доброзичливо посміхаючись.
Якщо мені хтось намагається щось розповісти ніколи! Не вступаю в діалог.
Ніколи не коментую і не даю оцінки
І до мене взагалі перестали розмовляти. Ну то й добре
Сірничок• 14 августа в 20:14
Когда у бабушки в детсве была историй наслушалась можно книгу написать, некоторые на несколько поколений вглубь уходили, и приколы разные и сплетни.
Я сейчас в пригороде-селе, только пару соседей знаю, на машине приехала-уехала. Раз только местный наверное алкаш рассказал как и где в селе барыжат самогоном
Svitlo_• 14 августа в 20:15
Я не пліткую і пліток не збираю, тому не знаю чи в нас вони є.
Метровий сантиметр• 14 августа в 20:15
Ответ дляNatalia505
Я прям в сєлє.
Удалено администрацией...
Вчителька з мікрорайону• 14 августа в 20:20
Та да. Всі спілкування зводяться до обсирання

Досі, як приїду до батьків в село, то сусіди мамі потім то поправилась, то плхудала занадто. То діти мої не такі, то не привіталась
Natalia505• 14 августа в 20:22
Ответ дляМетровий сантиметр
Удалено администрацией...
Головне сильно не переймайтесь. Навіщо вам той стрес?
Чавонадо• 14 августа в 20:23
Там просто скучно і нема про що говорити
автор В моїй хаті моя правда • 14 августа в 20:24
Ответ дляЧавонадо
Насправді в селі стільки роботи, що я не уявляю коли скучати.
Клин_Кляйн• 14 августа в 20:26
у нас в классе на собраниях видно мам из села, они какие-то шумные, деятельные, сплетничают да, много.
Кукусик• 14 августа в 20:27
Ну якби не брали в них участі, то й не знали б про плітки
автор В моїй хаті моя правда • 14 августа в 20:28
Ответ дляКукусик
Ви впевнені?
Комиссия50%• 14 августа в 20:29
Нет. Общаюсь только с соседями
Одна врач, второй военный
Нормальные люди
Кукусик• 14 августа в 20:30
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ви впевнені?
за себе так, за вас ні
Чавонадо• 14 августа в 20:30
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Та всерівно є вільний час. І ввечері і вдень коли жара
Моя улюблена страшко• 14 августа в 20:30
Спекуляция на вечном конфликте из города/из села. Но очень коряво и жирно.
Хуже было только в темах «Живемо у сели муж працюе маршруткою»...
автор В моїй хаті моя правда • 14 августа в 20:31
Ответ дляКукусик
за себе так, за вас ні
А так впевнено написали, що я в них беру участь наче впевнені не тільки за себе.
Метровий сантиметр• 14 августа в 20:32
Ответ дляNatalia505
Я вами не переймаюсь