Галябалована• 14 августа в 21:25
Що то за вазон.
Росте і росте. Невибагливе.може примерзати, ьути без води місяць
Шкода викинути. Квітне- як подорожник
Галябалована
• 14 августа в 21:28
Ответ дляСиреневая цапля
а у вас там ещё одуванчик вырос
Ой.Добре, що не кропива
Галябалована
• 14 августа в 21:29
Ответ дляЩепотка_совести
Якщо не помиляюсь це пеперомія
Це варте, щоб продовжувати поливати?
Щепотка_совести• 14 августа в 21:37
Ответ дляГалябалована
Це варте, щоб продовжувати поливати?
Да, почему нет? Люблю все комнатные цветы, от обычных до экзотических. А эта ещё и неприхотливая
Карапулька• 14 августа в 21:39
Это комнатное растение, которое растет в вазоне (наверное). А не вазон.
Галябалована
• 14 августа в 21:40
Ответ дляЩепотка_совести
Мене витримують одиниці. Дроцена,толстянка, азалія, оцей і ще якихось три живуть. Навіть калачики подихають))
Ще орхідеї чогось живуть. І квітнуть
Галябалована
• 14 августа в 21:41
Ответ дляКарапулька
У нас то вазон в горшку))
Галябалована
• 14 августа в 21:51
Що до орхідей. Минулої зими иайже померли.. Я їх повидьоргувала з землі. І просто поскидувала в пусту ринку для розсади.троху води полила. І забула.
То розрослося, пробило коріннями ту нещасну ринку. І почало квітнути
Море Щастя• 15 августа в 00:42
Ответ дляГалябалована
У нас то вазон в горшку))
Вазон в горшке 😂