Кривая спроса• 14 августа в 22:57
Ремонт бойлера по гарантії- підкажіть!
Купили майже два роки тому бойлер, і вже тричі ремонтували по гарантії за цей час...
Гарантійних талони було 3 шт, всі використані( останній саме сьогодні)
Але майстер поїхав, а бойлер як грів погано, так і гріє( відразу ж незрозуміло )
Питання- чи є ще можливість ремонту по гарантії( термін 2 роки спливає в жовтні) чи вже ні, адже всі 3 талони використані?
РокерША• 14 августа в 23:09
я бы на вашем месте уже отнесла его обратно и требовала обмен или возврат денег пока есть время до октября - пусть ремонтируют и е..ся с ним сами
Кривая спроса
• 15 августа в 11:38
Ответ дляВідповів всім
возврат денег требуйте
який возврат- майже два роки користуємось?? гарантія 2 р на ремонт
куди я його « віднесу»???