Неваляшкина• 15 августа в 08:56
Рішення сусідів - як захистити свої інтереси
Сусіди вирішили змінити постачальника електроенергії щоб зекономити на тарифі день і ніч.Наразі тариф трошки вище, бо послуга надається через управляючу компанію забудовника. Змінювати договір не в моїх інтересах, оскільки треба буде витратитись на нові лічильники + установка+ повірка.Ну і сам тариф, який передбачає дешевшу електроенергію вночі , особливо коли вона ще подорожчає, наштовхне сусідів на те, щоб використовувати всю техніку вночі, що порушить спокій і без того неспокійних часів вночі.Консррукція будинку така, що чутно всі пралки, пилососи, сушильні машини та посудомийні.Що буде якщо я відмовлюсь?Мене переведуть примусово на новий тариф і новий договір?
Шотуткоїться?• 15 августа в 08:57
не знаю чего вы сопротивляетесь, с ночным тарифом экономится до 40 %
Неваляшкина
• 15 августа в 08:58
Ответ дляШотуткоїться?
А як відпочити в таких умовах?
ніколи такого не було• 15 августа в 08:58
1) Соседи из одной квартиры или весь дом ?
2) Зачем покупать новые счетчики ?
Шотуткоїться?• 15 августа в 08:59
Ответ дляНеваляшкина
А як відпочити в таких умовах?
сложно ответить, у нас ночью тихо, все спят спокойно
Неваляшкина
• 15 августа в 08:59
Ответ дляніколи такого не було
2) Зачем покупать новые счетчики ?
1) Сусіди з всього дому, але наш під´їзд самий не активний, оскільки 50% власників закордоном.
2) Це умова нового постачальника, щоб вилитись в їх систему
Неваляшкина
• 15 августа в 09:02
Ответ дляШотуткоїться?
Наді мною живе родина, яка включає часто техніку о 23:00 і без того тарифу і все чутно, не можу заснути, вранці розбита.Прохання не включати ігноруються.
Слобожаночка• 15 августа в 09:04
Ответ дляНеваляшкина
Так у сусідів нічого не зміниться.
Не знаю чому ви проти. Ми економимо до 30% за е/е.
Вночі у нас бойлер, холодильник. В морозні дні ще масляна батарея.
Домовенок Кузя• 15 августа в 09:13
Коли ми замінювали всім будинком - лічильники встановили безкоштовно, як і повірку.
Чи будете ви включати чи ні, а вночі все включене буде рахувати дешевше. Вигода є, як не крути.
месяцкие• 15 августа в 09:13
Ответ дляНеваляшкина
А разве тариф день-ночь не для всех одинаковый?
У себя я просто счётчик поменяла и все. Или Вы не в Украине?
Неваляшкина
• 15 августа в 09:14
Ответ дляСлобожаночка
Так у сусідів нічого не зміниться.
Проти тому що люди цим зловживають.Для мене це не така велика економія, вночі нічого не працює крім холодильника.Питання було в іншому
Домовенок Кузя• 15 августа в 09:15
Ответ дляНеваляшкина
Що ви маєте на увазі включає часто техніку?
Пралку, аж на годину?
Пилосос на 10 хв?
Чи що в них гуде цілу ніч і вам спати не дає?
Пралку, аж на годину?
Пилосос на 10 хв?
Неваляшкина
• 15 августа в 09:15
Ответ длямесяцкие
В Україні звісно, але завжди є винятки з правил:)
Неваляшкина
• 15 августа в 09:16
Ответ дляДомовенок Кузя
Пралку, аж на годину?
Пилосос на 10 хв?
Пралку, аж на годину?
Пилосос на 10 хв?
Питання не про сусідів, а про те, чи можу я від цього відмовитись.Все інше проблеми сусідів.
Лапка• 15 августа в 09:17
что за бред я сейчас прочитала? как это соседи мешают? как может мешать обогревательный бак, стиральная или посудомойная машина?
Домовенок Кузя• 15 августа в 09:18
Ответ дляНеваляшкина
Перечитайте старпост. Яке ’питання не про те’?
Ви вже сама собі суперечите.
Неваляшкина
• 15 августа в 09:19
Ответ дляЛапка
После перепланировки соседей сверху, моя спальня оказалась под кухней гостиной и техника вся у них там и включается все одновременно.Мне мешает это отдыхать.
Неваляшкина
• 15 августа в 09:21
Ответ дляДомовенок Кузя
Ви вже сама собі суперечите.
Питання було в тому, зможуть сусіди перейти на новий договір без моєї згоди.Все інше не конструктивно.
Домовенок Кузя• 15 августа в 09:21
Ответ дляНеваляшкина
Зможуть
ХикориДикори• 15 августа в 09:21
Ответ дляНеваляшкина
Могут
Лапка• 15 августа в 09:22
теоретически можно померять уровень шума в дб и если он превышает норму, обратиться в суд.
Неваляшкина
• 15 августа в 09:22
Ответ дляХикориДикори
Могут
Ок, а что будет с моими счетчиками?Я останусь на прежнем тарифе?
Лапка• 15 августа в 09:24
Ответ дляНеваляшкина
да могут. установка таких счетчиков не запрещена законом и не требует согласия соседей . но если вы докажете, что шум превышает допустимый, соседей обяжут его устранмить
Лапка• 15 августа в 09:26
Ответ дляНеваляшкина
да, вас не могут принудить поменять счетчик за свой счет, если ваш отвечает всем требованиям.
ЗабежАЛОЧКА• 15 августа в 09:27
Ответ дляЛапка
Ви недочуваєте чи у приватному будинку живете? Якщо у багатоповерхівці увімкнути вночі пралку чи пилосос, то сусіди вгорі та внизу точно спати не будуть.
Неваляшкина
• 15 августа в 09:27
Ответ дляЛапка
Спасибо!
Крошечка-хаврошечка• 15 августа в 09:28
Ответ дляНеваляшкина
Переселяйтесь в другую комнату
Лапка• 15 августа в 09:29
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
недочуваете вы
ЗабежАЛОЧКА• 15 августа в 09:30
Ответ дляНеваляшкина
Це заборонено, у них перепланування точно не узаконене. Ніхто не дасть робити кухню над спальною кімнатою. Поскаржтеся незаконне перепланування.
Неваляшкина
• 15 августа в 09:30
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Переселяйтесь в другую комнату
Може мені в підвал краще піти спати?
Крошечка-хаврошечка• 15 августа в 09:31
Ответ дляНеваляшкина
Може мені в підвал краще піти спати?
Вы на первом этаже?