Цигарний шланг• 15 августа 2025

Дуже сподобався чоловік, як зробити перший крок?

Працюю адміністратором у школі економіки (туди приходять дорослі на курси).
Неймовірно сподобався чоловік, ніколи так не сходила з розуму через незнайомця.
Говорили коли треба було, але нічого більше.
Через певні дані дізналась, що живемо недалеко один від одного.
Вітаємось, але я завжди перша. Він мовчить.
Буває зіштовхуємось один з одним десь, він стоїть - мовчить, я стою і мовчу. Виходжу - він за мною.
Говорю з кимось а він недалеко, у телефон втикає. Я йду - і він йде.
Пару разів сміявся над моїми геть не смішними жартами.
Дивиться коли я не бачу, в основному сидить в телефоні.
Я прямо голову геть втратила, думаю про нього постійно.
Там все розмивчато• 15 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
а як саме дізнались?
Ну как, вы наших женщин не знаете? Открыла личное дело, перерыла соцсети, позвонила в фбр
Мост_Устал• 15 августа 2025
Взросленький дяденька, если бы вы и правда его интересовали, он бы к вам уже сам подкатил. А так, может поглядывает на симпатичную девчонку, но отношения с вами его не интересуют, а скорее всего, вы видите то, чего нет.
Вредняжка• 15 августа 2025
Надо ему сказать - моя мама хочет внуков, и вообще пригласить на борщик, пирожков домашних принести, сходить на концерт, на пиво, если не получится начинать сначала и ч-з год тошнилова вы забеременеете и поженетесь
Электричка• 15 августа 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Він мовчить. Завжди мовчить. Тільки по ділу говорить. Ні з ким не спілкується
Тому я і здивувалась що він сміється
Может, аутист
Иванка Бур• 15 августа 2025
вот это двое волшебных.
шаг должен сделать он,а не вы.
не знали?
Леді Душка• 15 августа 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Можемо їздити додому разом
ну продумайте і викладивайте ему бізнес-план вашего романа/
что ви вигодная как любовніца і по путі
Vita_Nikolaeva• 15 августа 2025
Ответ дляТам все розмивчато
классика жанра - еще ничего не случилось а она всё обмониторила/адрес его вычислила/телефон сохранила - и фантазирует как они вместе домой будут ездить после занятий по экономике

а сколько всего чего она не говорит)) но фантазирует в своей голове))
Дівчина Гілмор• 15 августа 2025
Знайдіть його в соц мережах і напишіть йому
автор Цигарний шланг • 15 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Шукала, немає ніде
Вбигудях• 16 августа 2025
Може він одружений?🤔