Апель-синка• 15 августа в 23:27
Ответ дляМаска-0b9f
Ничего себе.А помните,как он гостей за стометровым столом принимал?А тут прямо сел в лимузин к стратегическому врагу
Рашисты ссутся кипятком, что эта встреча ’объединит две великие экономики’ , а Украина как бы промежду прочим будет в переговорах.
Ответ дляkuskus
Подивилась на хуйло-воно таке раде, що його в люди випустили, ледь із штанів не вискакує, аж сука соромно за нього-ти ж диктатор, а не клоун, тримай морду чи що….
Трамп аж розчарований. Думав зараз як вийде таке неприступне і горде. А воно бігає як моська за слоном
Апель-синка• 15 августа в 23:29
Ответ дляkuskus
так то ж очередная модель пуйла, новое чучело слепили для встречи
ПадаюВреверансах• 15 августа в 23:40
Ответ дляАпель-синка
І путін такой маладой і юний актябрь впєрєді
Апель-синка• 15 августа в 23:42
Ответ дляПадаюВреверансах
так видно ж по походке, и по лыбе до ушей, и даже прЫчоска буквально пару дней была другая. эта маНдель пуйла под поездку заготовилась
Ответ дляlilul990
Сєвєрний полюс це такий самий міф і фігня як і розробки наших копалин і те шо урсула буде інвестувати в сша мільярди євро
Усе це - раді того шоб почесати трампу за вушком. Усі ждуть його ухода і виборів
Вот пожалуйста 15 июня 2021. Уже пожимали руки
аккурат перед войной, о которой договорились. А вам все мифы.
Ответ дляАюшка
🤡 Путін передав Трампу карти та історичні матеріали, які, за його словами, доводять штучний характер формування української держави, — Reuters
Боже мій, нічого, що в принципі всі держави це штучні утворення?
Це повний капець які нікчеми правлять світом