juisy2010• 15 августа 2025

Трамп пожал руку п...... - нам и демократическому миру таки конец?

lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляPerfect look
рашисткое ипсо это вы, главные подстрекатели войны, которая по итогу выгодна только раше. Так что стрелки не получится перевести, ясно матрешка ?
Падстрєкатєлі війни це ті хто хоче здати території для подальшої окупації України.
samataka• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Тут сидить повно російської іпсоти. Такої як ви
Ви таке саме іпсо - що забиває людям баки в України не було ніяких шансів, коли її почало ’тягти’ на захід. І до речі еліти то розуміли, але шаленні гроші не пахнуть
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляsamataka
Пєсков, угомонись уже
Perfect look• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Самі його замініть. У родині двом воювати не обов´язково. То ви так любите свого брата
samataka• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Пєсков, угомонись уже
Навіть не знаю хто це і знати не бажаю. мені вистачило арестовича напочатку війни.
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляsamataka
Прям таки не знаєте і ніколи не чули. Ну да, ну да
Perfect look• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
samataka• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Чула, але ніколи не бачила даного індівіда, не слухала його і бажання такого не маю. Мне этот мир давно понятен
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
А ваш брат проти війни чи проти таких як ти, що поширюють російські наративи?
Perfect look• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляsamataka
Я вам щиро вірю
Лисий хвост• 16 августа 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Я бля не можу з цеї фотки
Хуйлодонни на прогулке.
Хуйло крот и Донни спейс
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Тому ви їх тут і захищаєте
Perfect look• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
раша наративы ты как раз распространяешь, это им выгодна война
samataka• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Я вам щиро вірю
Мені проект арестовіч допоміг прозріти відразу, а вас до сих пір штирить
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляPerfect look
А про майдан то хіба не іпсршна методичка?
Perfect look• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Тому ви їх тут і захищаєте
скрин с защитой покажи, брехло
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляsamataka
Пєсков настільки давній шо був далеко до арестовича і навіть до майдану

І ви ніколи про нього не чули
Perfect look• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Задайте це питання брату як повернеться з позицій
Perfect look• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990

І ви ніколи про нього не чули
раша шлак не смотрим в отличии от вас
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляPerfect look
раша шлак не смотрим в отличии от вас
Але добре володієте матеріалом їх методичок

Дивина
Teonaa• 16 августа 2025
Ответ дляBeile
Начнет с половцев да печенегов...
Рюриковичі ми
samataka• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990

І ви ніколи про нього не чули
Я чула прізвище, його поглядів не знаю і взагалі не цікаві більше говорящие головы пропаганды, что украинской, что с русской стороны. Паника прошла, включился мозг. А вы или на зарплате или ....
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляsamataka
А які можуть бути погляди у підстилки хуйла. Думаєте кардинально інші?
Aksinia 111• 16 августа 2025
путін передав Трампу ’карти та історичні матеріали, які, за його словами’, доводять штучний характер формування української держави, — Reuters
Тут уже речи явно не про 4 области .
Perfect look• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
А он на майданах не скакал и на войну не хотел. Желаю тебе попасть туда где он сейчас . На этом чао ! Бог всех рассудит, особенно таких как ты подстрекателей войны !
samataka• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Зачем вы мне пишите? Надо тему в топ? вам с первого раза не доходит?
Teonaa• 16 августа 2025
Ответ дляBeile
Начнет с половцев да печенегов...
Може даже шведи