juisy2010• 15 августа в 22:22

Трамп пожал руку п...... - нам и демократическому миру таки конец?

Perfect look• 15 августа в 23:50
Как там печеньки майдановские ? Вкусно было ? Именно за это скакали ?
samataka• 15 августа в 23:50
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Эти люди за гречку голосовали. Там в принципе туго с аналитикой. Такими просто легко манипулировать. Вон со мной спорит ура-патриот как стало плохо на россии. Нифига не плохо - жируют и бомбы на них не падают. Но как отвлечь от жопы? О, давайте обсуждать ботокс у чувака, что сейчас реально правит миром
lilul990• 15 августа в 23:51
Ответ дляPerfect look
У вас гарячка. Як у путіна який там скаче як на голках
samataka• 15 августа в 23:52
Ответ дляlilul990
Вполнє серйозно. Я все ще надіюсь на розворот росії від Китаю. Особливо коли читаю що чергового наукового співробітника в росії звинуватили в держзраді за співробітництво з китайцями
США тоже поэтому Украину предлагаю на блюдичке ну и часть Европы тоже
Perfect look• 15 августа в 23:52
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
ku4eravaku4erava• 15 августа в 23:52
Ответ дляjuisy2010
Тому що він має бути за гратами, а не привітаним червоною доріжкою з посмішкою і привітаннями лідерами світу.
Так обидно за Украину
Ирина_Б_• 15 августа в 23:52
вам демократам точно конец) а республиканцы еще поживут
lilul990• 15 августа в 23:52
Ответ дляsamataka
Реально править міром? З разйобан-ю економікою, невдалими запусками кукарєшніка і постійними ударами по нпз, заводах і операцією павутина на території Росії

Реальный пацан свій бункер обклав 15 пво системами
lilul990• 15 августа в 23:53
Ответ дляsamataka
Пєсков, ти?
Star39• 15 августа в 23:53
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Зеленая гнида тоже руку приложила
lilul990• 15 августа в 23:53
Ответ дляPerfect look
Удалено администрацией...
Ніби путін це почав через майдан. Не прикидайтесь дубом
samataka• 15 августа в 23:54
Ответ дляlilul990

Не заздріть. Він нагнув типу ’лідера’ західного світу - крутить ним як циган сонцем. А вам все Божа роса
Perfect look• 15 августа в 23:54
Ответ дляlilul990

Про то как жрут березовую кору забыли и как людей на раше ловят как собак и в бусы кидают, а ещё как у них границы закрыты и никуда они не могут ездить, да ?
lilul990• 15 августа в 23:55
Ответ дляsamataka
Гітлер тоже крутив усім світом. Взяв на понт чемберлена, який віддав йому судетську обл. В курсі чим закінчилось?
samataka• 15 августа в 23:55
Ответ дляPerfect look
Еще про зеков забыли и унитазы
Perfect look• 15 августа в 23:55
Ответ дляStar39
Зеленая гнида тоже руку приложила
Удалено администрацией...
lilul990• 15 августа в 23:55
Ответ дляPerfect look
Вам так болить за Україну

Шо ви рішили дискредитувати зсу і сіяти паніку?
samataka• 15 августа в 23:57
Ответ дляlilul990
Дурень думкою багатіє. Хто буде воювати - Європа с людьмию, що не можуть визначити свою стать? відкупляться і теж будуть руки цілувати. Ядерки у Гітлера не було
lilul990• 15 августа в 23:57
Ответ дляsamataka
Російські наративи

Дуріть голову своїм ватнікам.

Ви і про Україну думали шо ніхто не буде воювати
Perfect look• 15 августа в 23:58
Ответ дляlilul990
Да, мы в курсе, проигравшая Германия живет в десятки раз лучше выигравшей Украины и украинцы поехали к потомкам к тех, кто их убивал за подачками, с протянутой рукой. Результат нынешней войны еще хуже
samataka• 15 августа в 23:59
Ответ дляlilul990
Російські наративи

Дуріть голову своїм ватнікам.

Тих хто хотів воювати вже немає на цьому світі. Ви за людоловів зараз? Може їх відправити?
Perfect look• 15 августа в 23:59
Ответ дляlilul990
Та не, из-за того, что вы три года в Польше готовились к фронту, так и не сготовились
lilul990• 15 августа в 23:59
Ответ дляPerfect look
Якшо по суті психології психопатів - вони всі закінчують одним і тим же
lilul990• 16 августа в 00:00
Ответ дляsamataka
Вибачте, а на чому тримається лбз якшо немає бажаючих воювати?
Perfect look• 16 августа в 00:00
Ответ дляsamataka
А Лилуха ? Она же три года к фронту готовилась, в самой Польше 😂
lilul990• 16 августа в 00:00
Ответ дляPerfect look
Хочете перевірити?
Perfect look• 16 августа в 00:01
Ответ дляlilul990
Хочете перевірити?
Что ? Вашу брехню ? Что мне ее проверять, тут все знают вас и ваши басни
lilul990• 16 августа в 00:02
Ответ дляPerfect look
Тут сидить повно російської іпсоти. Такої як ви
MamaGalya• 16 августа в 00:03
Ответ дляlilul990
Самий гірший компромат зараз трамп робить сам собі
На жаль більшості американців пофіг ( вони і голосували за Трампа). Головне щоб гроші на «чужу» війну не йшли. Ось так. Тому їм пофіг. А на інших Трампу начхати.
Perfect look• 16 августа в 00:03
Ответ дляlilul990
рашисткое ипсо это вы, главные подстрекатели войны, которая по итогу выгодна только раше. Так что стрелки не получится перевести, ясно матрешка ?