Невидимка• 15 августа 2025

Що зараз читаєте?

Бо вічне “нема що почитати” знову настало.
Пік Антна• 15 августа 2025
Советчицу
Впораюсь зі всим• 15 августа 2025
В мене нечитун.
Like-995b• 15 августа 2025
Почему богатые страны стали богатыми и почему бедные остаются бедными
Манкоголік• 15 августа 2025
«Проблема Спінози», І. Ялом
Шукаю трусики• 15 августа 2025
Намагаюсь примусити себе читати ’Колонію’ М.Кідрука, щось ніяк далі 40 сторінки не йде, хоча багато його книжок на одному диханні прочитала...
Курочка• 15 августа 2025
Смилла и ее чувство снега. Перечитываю
Лиса Патрикевна• 15 августа 2025
Ширли-Мырли• 15 августа 2025
ВсеЧетко• 15 августа 2025
Замовила гордість і упередження, і ще хочу найбагатша людина Вавилону.
Освічую темряву• 15 августа 2025
Дочитала (доперечитывала) Зникнення Стефані Мейлер.
Планирую дальше продолжать еще один из нескольких начатых детективов, завтра решу какой, или все сразу)))
nabludatel• 15 августа 2025
Ответ дляШукаю трусики
Читайте, вона неймовірна!
Seehund• 15 августа 2025
Парию Энтони Райана.
Лукава Кішка• 15 августа 2025
Почала читати ’Ліс духів’ - закинула, бо не можу зрозуміти де взявся 1 персонаж (пробувала перечитувати і не знайшла 😳😕)

Тепер взялася за ’П´ять четвертинок апельсина’
bespe4na_mavpa• 15 августа 2025
Ответ дляКурочка
Смилла и ее чувство снега. Перечитываю
Я вчера фильм пыталась посмотреть, ну и муть(
Курочка• 15 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Не надо, фильм неудачный, несмотря на актеров. А книга вау.
bespe4na_mavpa• 15 августа 2025
Ответ дляКурочка
Мне кажется, я её читала, помню это описание снега, но вообще не помню о чем)

Я сейчас дочитываю Людское клеймо, Хатха йога Прадипика и по работе. Не хватает концентрации увы, читать как раньше
12 галюцинаций• 15 августа 2025
Повія
Рву и мечу• 15 августа 2025
Почала.
Свідок Перемоги• 15 августа 2025
Тесс Герритсен
Курочка• 15 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa

Это книга ,Y2K, ее все читали тогда. Начитается как детектив,переходит в триллер фантастический хоррор. Но на самом деле это книга о Гренландии и ее отношениях с Данией. Повесточка, вообщето
Все до блиску• 15 августа 2025
На морі ось таке зайшло)
Указка• 16 августа 2025
Ребека Кван Макова війна
Тріль підпільний• 16 августа 2025
Приїхала до мами в село, погляд впав на порвану книгу 12 стільців, прочитала до кінця, не знала, що бендера зарізали наприкінці..і чи була така сцена у фільмі
Рву и мечу• 16 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
Чогось гугл з Вами не згоден
Капитанша• 16 августа 2025
Вчора дочитала ’Це було двічі’.
Сьогодні вранці почала ’Книголюби’.
Жити не можу без читання.🤗📚
Шлях до зірок• 16 августа 2025
Ответ дляРву и мечу
Чогось гугл з Вами не згоден
то есть вы не читали))) ему порезал шею Киса хотел убить, полоснул
Шлях до зірок• 16 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
была
Научительница• 16 августа 2025
Теплі історії до кави., Надійка Гербіш.
Рву и мечу• 16 августа 2025
Ответ дляШлях до зірок
Чого не читала? просто зарєзал і полонул по шее, все таки є різниця.
Тріль підпільний• 16 августа 2025
Ответ дляРву и мечу
В книзі конкретно написано, що бендер помер, а не просто отримав поранення.