Жінка з перцем• 16 августа в 11:45
Польша таможня
підкажіть будь ласка, з України до Польщі не можно везти майже нічого з продуктів..а якщо з кіпру летіти до варшави то там такі самі обмеження діють? хочу з гостей оливки привести, пропусте таможня у польщі? хто знає?
Глубоководная селедка• 16 августа в 11:47
Я везла з Іспанії хамон кілька днів тому. Згадала, що поляки забороняють, вже в дорозі. Але в Перемишлі тепер не перевіряють на сканері, тож спокійно пройшла.
А от переді мною дівчат перевіряли вручну - всі речі(
Жінка з перцем
• 16 августа в 12:04
Ответ дляБокс-орун
Обратно хоть 20кг мяса везите
тобто заборона діє тільки зі сторони в´їзду з україни? з інших країн до польщі можно провозити ?
Вероятненько• 16 августа в 12:27
Ответ дляЖінка з перцем
Запрет на ввоз в ЕС, внутри ЕС запрета нет. Можно ли в Украину, хз, когда мы ехали поездом, наши спросили, не везем ли что-то запрещенное, чемоданы проверяли только очень большие и очень выборочно.
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа в 12:28
Ответ дляГлубоководная селедка
В Перемишлі перевіряють на сканері що ви ввозите, те що вивозите не перевіряють
Глубоководная селедка• 16 августа в 12:44
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Був період, коли сканер і до України працював. Зараз так, не перевіряють
КохайтесьЧорнобровi• 16 августа в 12:46
Ответ дляГлубоководная селедка
Я такого періоду не застала і це логічно що полякам все одно що люди вивозять.