спальное место• 16 августа в 14:37
Які парфуми плануєте купити на осінь?
спальное место
• 16 августа в 14:40
Я придивляюся до Burberry Goddess класичні і інтенс
І замовила відливант Форда Ванілла секс
ніколи такого не було• 16 августа в 14:44
Не знаю. На днях зашла в Брок, понюхала ряд парфюмов и вообще ничего не зацепило(
Трейдер кріпти• 16 августа в 14:44
У мене їх поки що достатньо - на осінь є Thameen Bravi( коли ще тепло) і Fugazzi Workaholic.
спальное место
• 16 августа в 14:45
Ответ дляНічний дожор
никакие
все никак не распродам то, что есть
А що продавали? Без цін, щоб не забанили
Маргарита и Мастер• 16 августа в 14:46
Ответ для60 метрів сметани
Новий Шалімар чекаю.
А я хочу souffle спробувати.
Нічний дожор• 16 августа в 14:47
Ответ дляспальное место
винтаж шанель мадмуазель 2005 года
диор мисс диор лё
клиник по моему еще валяется, хеппи хат
кензо, еще что-то
не помню, давно не смотрела, что осталось
спроса нет
диор мисс диор лё
клиник по моему еще валяется, хеппи хат
кензо, еще что-то
спроса нет
ЖаннаНеАгузарова• 16 августа в 14:48
Мне без сахара• 16 августа в 14:48
Ответ дляніколи такого не було
Можливо через те, що зараз літо, аромати сприймаються по-іншому.
Маргарита и Мастер• 16 августа в 14:50
Вже купила відлівант Chloe jasmine naturelle. І планую носити Hermes barenia, Chopard imperial malika, Cartier la panthere.
спальное место
• 16 августа в 14:53
Ответ дляМаргарита и Мастер
Barenia крутезні, хоча спочатку не сподобались
Разгуляшка• 16 августа в 15:08
Коли ви їх встигаєте використовувать, що все нові і нові купуєте?
Ви обливаєтесь ними. Я 1 флакон в рік можу використать.
Влітку взагалі незручно перед людьми. Як зайде хтось в транспорт, то всі виходьте
Слухи-руки не распускаю• 16 августа в 15:10
Ответ дляМаргарита и Мастер
я хочу их цитрус, но их еще нет в Украине
Слухи-руки не распускаю• 16 августа в 15:11
Ответ дляРазгуляшка
не понимаю, как можна пользоваться одним
у меня 10 шт, под настроение наношу
Lllaaalaaa• 16 августа в 15:15
Колись пару років тому взяла на пробу Burberry Her Burberry,всі оточуючі просто немогли надихатись,казали що аромат ідеальний,але чомусь мені він віддавав стиглим виноградом типу аромат хорошого вина,можливо через ноти різних фруктів.А так пробувала Lancome La Vie Est Belle,але вони краще на зиму так само YSL Paris.Також можливо куплю Dolce&Gabbana The Only One Intense,затест сподобався,але наче не дуже стійкі,можливо хтось пробував,як вам?
ПП-шница• 16 августа в 15:17
Ще пару місяців буде альдебаран , потім вже можна Шанель габріель ессенс
Маргарита и Мастер• 16 августа в 15:17
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
у меня 10 шт, под настроение наношу
У меня больше, но я покупаю сейчас в основном отливанты, много чего бывает вроде нравится, а потом надоедает и стоят те флаконы в шкафу пылятся. Покупаю сейчас только снятости, которые очень нравятся.
PORKA• 16 августа в 15:30
Ничего..может ближе к рождеству куплю малюсенькую ваниль Goddess
Летом парфюмами не пользуюсь, осенью достану свои шанель шанс , гуд гел и гуччи.