Ms. Доброта• Изменено 16 августа 2025

Посварились з чоловіком

Я кажу - скільки там тієї Донецької області, щоб за неї так триматись. Треба відходити і закінчувати вже цю війну.

Чоловік проти, сказав, що якщо буде таке постійно чути від мене - подасть на розлучення, бо в нас принципи не співпадають на базовому рівні. Каже, що це боягузтво.

От що я такого сказала? Що не так з принципами - «хай тільки закінчиться війна за будь-яку ціну, аби не людські життя»?
Україна наше все• 16 августа 2025
Удалено администрацией...
Мааарковная• 16 августа 2025
а якби ви жили в Краматорську, теж так казали?
Цвірінь• 16 августа 2025
А він вам це з окопа написав?
Магиня• 16 августа 2025
Та сколько той Украины, в принципе? Главное, чтобы Киев с Борисполем остались, а остальное, пусть себе все желающие забирают.
Летчица• 16 августа 2025
Он в окопе?
Меня уже начинают подбешивать эти люди , которые орут хер им , а не Донбасс. Тот Донбасс рано или поздно они все равно полностью оккупируют. Стоит ли за тот кусочек земли , который остался под контролем Украины, ещё кучу мужчин положить и в тылу , чтоб продолжали ракеты и шахеды мирным на голову лететь?
вре_Динка• 16 августа 2025
П типу на одній Донецькій обл все закінчитись може
Цвірінь• 16 августа 2025
Ответ дляМагиня
Вы тоже можете пойти повоевать за восток. Лично
После 18• 16 августа 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Удалено администрацией...
Ну, а свалила за бугор как вы говорите, у меня дома нет, уже возвращаться не буду, сыновья тем более, за что и с хера ли мы должны воевать
А я с Рио-де-Житомира!• 16 августа 2025
А ви нам з якого міста пишете?
Біток чи ефір?• 16 августа 2025
На вас жалобу, мужу разводится, вам заняться действительно чем- то полезным в это время.
Дуняша• 16 августа 2025
Скільки йому років? Бронь? Такі рожеві мрії зазвичай у тих кого не повернуть додому загиблим( Ну або мозок хтось добре промив з оточення, а він, як папуга повторює бездумно.
автор Ms. Доброта • 16 августа 2025
Ответ дляЦвірінь
А він вам це з окопа написав?
В тому-то і справа, що ми обидва за кордоном і вже з документами іншої країни. Він від цього аж заводиться - кричить - я доначу. Він і справді багато донатить, дуже багато. Дуже хотів повернутись і йти воювати, але не їде, бо кричить, що «ви ж без мене не впораєтесь» - моєї зарплатні не вистачить на оренду, а ще є діти. Але ці сварки постійно вже з розуму зводять. Я хочу додому і закінчення війни. Він каже, що я не думаю головою і боюсь пу. І я боягузка. В нас різні життєві принципи і він розлучиться. Так і живемо.
ДеньгиНеСдаю• 16 августа 2025
Ну вы не правы как минимум потому что если наши сдадут эту донецкую область, то нам просто кранты
На самом деле
У нас там укрепления , которые наши военные строили 11 лет!
И они об них уже сколько бьются и не могут взять

Если мы их отдадим, то они спокойно зайдут дальше фактически без сопротивления
Ещё минимум пару областей сожрут за месяц
А я с Рио-де-Житомира!• 16 августа 2025
Ответ дляMs. Доброта
У вас жир по екрану тече
Стриптизерка• 16 августа 2025
Ответ дляМагиня
Я щитаю, что Львова с Ужгородом хватит
Біток чи ефір?• 16 августа 2025
Ответ дляСтриптизерка
Я щитаю, что Львова с Ужгородом хватит
Чопа достаточно😁
Магиня• 16 августа 2025
Ответ дляСтриптизерка
Я щитаю, что Львова с Ужгородом хватит
Там уже очередь из желающих вернуть исторические земли.
чаревна• 16 августа 2025
Он у вас военный?
Стриптизерка• 16 августа 2025
Ответ дляМагиня
Главное чтобы не передрались.
автор Ms. Доброта • 16 августа 2025
Ответ длячаревна
Он у вас военный?
Ні. Але декілька разів зривався їхати. Постійно сидів білети дивився. Важкий випадок. В нього три роки глибока депресія. Але в нас двоє дітей. І я сама не впораюсь.

Я не троль, але без аноніма далі відповідати не буду. Бо це моя особиста сімейна трагедія і багато хто тут мене знає. Не хочу, щоб знайомі обговорювали це. Про це ніхто не знає, це особисті проблеми моєї сімʼї.
Kidstaff Bot• 16 августа 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Валькірія• 16 августа 2025
який винахідливий троль)
такий заХод оригінальний))

тому що за донбасом пуйло піде на Дніпро. переозброїться, наробить ракет і дронів, намобілізує кацапів і вирушить далі. бо його ціль - знищення всієї України і донбас для нього - тільки початок.
Шматочок хмарки• 16 августа 2025
Ответ дляMs. Доброта
Не реагуйте просто на ту всю маячню, хоча це і важко. Боягуз він, але не зізнається в цьому ніколи, а з дурнями сперечатись і щось пояснювати, то тільки час втрачати і нерви собі псувати.
Korsika999• 16 августа 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
На самом деле

Зачем вы брешете, непонятно
lilul990• 16 августа 2025
Бо війна не закінчиться, скільки би ви не віддали
lilul990• 16 августа 2025
Ответ дляВалькірія
який винахідливий троль)
такий заХод оригінальний))

Цього можуть не розуміти тільки ідіоти

Даже трамп це розуміє хоть і прикидається дурачком
Romashka5577• 16 августа 2025
В смысле? Раша ж 4 области хочет, донецкую и так захватили уже, о чем спор
чаревна• 16 августа 2025
Если договариваться, то по линии боевых действий.
А не так, как хочет и диктует кремлёвский окурок
Валькірія• 16 августа 2025
Ответ дляlilul990
Цього можуть не розуміти тільки ідіоти

вже ж гітлера уміротворялі, як тільки могли. не допомогло ж.
alex-3f3c• 16 августа 2025
Так пукин говорит что отдайте весь Донбас и тогда только начнуться переговоры о перемирии, А так конечно, если бы каким-то мифическим образом были гарантии что Донбас отдается путину и война заканчивается навсегда - то пожалуйста, берите аж 2 штуки, забирайте, не стоит этот донбас жизней людей, тем более что сами дончане не очень хотят воевать за донбас, вон у нас в городке на З.У. мусора и ТЦКшники с Покровска крутят простых людей и отправляют воевать за их донбас, откуда они успешно свалили