Ms. Доброта• Изменено 16 августа в 17:54
Посварились з чоловіком
Я кажу - скільки там тієї Донецької області, щоб за неї так триматись. Треба відходити і закінчувати вже цю війну.
Чоловік проти, сказав, що якщо буде таке постійно чути від мене - подасть на розлучення, бо в нас принципи не співпадають на базовому рівні. Каже, що це боягузтво.
От що я такого сказала? Що не так з принципами - «хай тільки закінчиться війна за будь-яку ціну, аби не людські життя»?
Ответ дляЛетчица
Он в окопе?
Меня уже начинают подбешивать эти люди , которые орут хер им , а не Донбасс. Тот Донбасс рано или поздно они все равно полностью оккупируют. Стоит ли за тот кусочек земли , который остался под контролем Украины, ещё кучу мужчин положить и в тылу , чтоб продолжали ракеты и шахеды мирным на голову лететь?
И самое главное, что люди Донбасса уже нас ненавидят.
Той шматок домбасу, як і будь-якої іншої землі, абсолютно не вартий тисячів людських життів, які будуть за нього віддані.
Як і безлічі розбитих родин. І щоб в результаті всеодно його окупували.
Такі як ваш чоловік, хто радикально проти (і часто це своє ’проти’ висловлюють в максимально агресивній та ультимативній формі) викликають подив.
Якщо так прагне повернути землі Донецької обл і не бути боягузом, то може доєднатись до штурмовин. Бо зазвичай такі люди тільки й гаразді, що агресувати словесно та продовжувати війну ’з дивану’ чи за кордону, посилаючи туди когось іншого.