Раздражевская• 16 августа 2025

Де замовити кухню?

Черговий етап ремонту: кутова кухня. Київ, планувала кутову 1,6×2,8.
Фасад МДф, недорога столешня. З Техніки: газова плита, духовка, мікрохвильовка вбудовані.
Холодильник окремо.
Бюджет закладала 60 тис грн на меблі, виявилось, що для індивідуального замовлення це замало.
Розглядаю покупку готової в епіцентрі. Що скажете?
ДлинноНожка• 16 августа 2025
Спробуйте на Віярі прорахувати. Епіцентр - то на рік-два халтура
автор Раздражевская • 16 августа 2025
Ответ дляДлинноНожка
Писала менеджеру: під мій запит від 100 тис грн
Ниф_ниф• 16 августа 2025
Я брала, мне ок. Почти до полотка. Стоит 3 года - в отличном состоянии, нигде не вздулась.
автор Раздражевская • 16 августа 2025
Ответ дляНиф_ниф
Дякую, це радує
ДлинноНожка• 16 августа 2025
Ответ дляРаздражевская
Ну готову із вбудованою технікою ви ж не купите аж ніяк
автор Раздражевская • 16 августа 2025
Ответ дляДлинноНожка
Маю на увазі, що бюджет меблів 60 тис. Під вбудовану техніку заклаадються полиці, потім їх поставити. На виході мати лище витяжку і плиту з мийкою
Бавовна• 16 августа 2025
Ответ дляРаздражевская
У мене такий же розмір, готову таку знайти не реально
Ниф_ниф• 16 августа 2025
Ответ дляРаздражевская
Дякую, це радує
Если интересно, то брали такую https://www.instagram.com/p/CxU7tWTtDk7/?img_index...
Напрямую у производства. В эпицентре было даже дешевле, но почему-то не было всех нужных шкафчиков.
Володарка мрій• 16 августа 2025
Я заказывала кухню у самоделкиных. Выбирала фасады, столешницу, ДСП и фурнитуру в спец.магазине.
Мария10• 16 августа 2025
Могу спросить с понедельника смогут ли мои сделать. Напишите в личку
Я просто в другом отделе работаю и с кухнями не связана. Но у нас есть отдельно отдел мебели
Железобетон• 16 августа 2025
Ответ дляРаздражевская
Магазин Дубок, модульні кухні на різний бюджет.
Купували 2 роки тому, все ок
Люблю джаз• 16 августа 2025
Ответ дляДлинноНожка
Епіцентр-неймовірне дно.Підтримую.
Prervana• 16 августа 2025
Ответ дляДлинноНожка
Я бы даже рекомендовала Кронас. А не Вияр. Вияр невероятно охерел с ценами. Прям настолько, что даже я, нежной любовью его любящая, с чистой совестью изменила им с Кронасом.
Жерица ночи• 16 августа 2025
Я на базаре в ларьке заказала в два раза дешевле чем мне считали под заказ и очень довольна,кухне пятый год
Не цілуюсь з бодуна• 16 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Епіцентр-неймовірне дно.Підтримую.
звичайнісіньки меблі, не знаю чого ви очікуєте від них...
Галябалована• 16 августа 2025
Ответ дляPrervana
Підтримую
Мадам Подлинник• 16 августа 2025
На Табуретке много модульных, разных фирм. Можно хорошо самому всё подобрать.
Люблю джаз• 17 августа 2025
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дешман разового, не тривалого використання. Епіцентр зараз, це на 70 відсотків аналог Аліекспрес-дешеве неякісне лайно.
Вони майже повністю прибрали якісний сегмент з усіх товарів. Те що ми колись там купували, зараз купуємо в інших продавців.
Оч@ров@Шк@• 19 августа 2025
Vip-master, такі ж розміри (трохи більші навіть) порахував за 60тис
МеняАЖтрусит• 22 августа 2025
Мебельок. Модульні кухні є досить пристойні, навіть з фарбованими фасадами мдф(але вони дуже ніжні). Також в Мебельок є оплата частинами від моно 6 частин без переплат.
Ще гляньте Табуретка, асортимент трішки відрізняється від Мебельок.
Маєте вкластися в 60000 якщо замовите модульну в цих фірмах. Але відразу ж ставте завдання що бажаєте вкластися в 50-55 тис. Вам запропонують купу варіантів.
МеняАЖтрусит• 22 августа 2025
Також сходіть на консультацію в Леруа Мерлен. Я там замовляла кухню по індивідуальному проекту 10 років тому. Досі усе функціонує та в гарному стані