Забобонний фрукт• Изменено 17 августа в 00:13
Бісить слово кохана
Це слово асоціюється у мене з інтимом скоріш чим з любовʼю. Бо любити можна все і всіх, а ось кохати.. тільки людину близьку протилежної статі, з якою ти займаєшся сексом. Терпіти не можу коли кажуть при мені це слово в повсякденному житті, а також при дітях. Це якесь сокровенне..
а які ви слова вважаєте не доречними при певних ситуацій?
Пописанная парта• 17 августа в 00:14
Наоборот, классное слово. У меня ассоциация с чем-то более высоким, чем просто секс.
А какое нравится? Любимка?)
Забобонний фрукт
• 17 августа в 00:16
Ответ дляПописанная парта
А какое нравится? Любимка?)
Подруга каже: «коханий пішов на роботу» , «ми з коханим купили новий стіл».. мене аж передьоргує. Я не хочу бути в курсі їх інтимних деталей( ось так думає мій мозок і цей момент)
Дівчина Гілмор• 17 августа в 00:18
Ответ дляЗабобонний фрукт
Даже я так не гоню, правда😄
Триндю-бриндю• 17 августа в 00:19
Ответ дляЗабобонний фрукт
А что тут интимного в покупке стола?
Пописанная парта• 17 августа в 00:22
Ответ дляЗабобонний фрукт
Это же не в плане, что он её половой партнёр. Вполне обычное слово. Да и все взрослые люди этим занимаются, детей же не в капусте находят.
Забобонний фрукт
• 17 августа в 00:23
Ответ дляТриндю-бриндю
А что тут интимного в покупке стола?
Мене дратує оце «коханий», тому що для мене слово коханий - інтимне. Це як буде називати його «мій сексуальний», «котик»і інше. шукаю однодумців)
Копирайторша• 17 августа в 00:23
Це ваш особистий бзік.
Для більшості ’кохана’/коханий - пов´язано з сім´єю; чоловік, дружина’.
Дівчина Гілмор• 17 августа в 00:24
Ответ дляЗабобонний фрукт
Правильно, хай каже йобарь
Забобонний фрукт
• 17 августа в 00:24
Ответ дляПописанная парта
Ні, слово незвичайне, це слово можна віднести тільки до людини з якою інтимний звʼязок. Їжу кохати не можна, батьків теж, сестру і інших/інше. Тому така асоціація
Триндю-бриндю• 17 августа в 00:24
Ответ дляЗабобонний фрукт
Интересно почему вас бесит?
Не думали?
Может от одиночества?
Не думали?
Может от одиночества?
Копирайторша• 17 августа в 00:25
Ответ дляЗабобонний фрукт
Годі вже писати нісенітниці
Забобонний фрукт
• 17 августа в 00:25
Ответ дляКопирайторша
Це ваш особистий бзік.
Можливо. Кохана це сексуальний партнер, по-іншому бути не може)
Копирайторша• 17 августа в 00:25
Ответ дляЗабобонний фрукт
Щось ви зациклені на інтимі.
Забобонний фрукт
• 17 августа в 00:26
Ответ дляТриндю-бриндю
Интересно почему вас бесит?
Не думали?
Может от одиночества?
Не думали?
Может от одиночества?
Я не одна, в мене є чоловік. І я не кажу при батьках на нього коханий, не кажу мамі «ой та ходили з коханим на базар». Ріже вуха. Я не кажу щоб ви так вважали теж, просто цікаво чи я одна так)
Ламборджини• 17 августа в 00:28
Он в сусідній темі жінку чоловік підар»скою називає і теж її кошмарить ))) А тут кохана не подобається )
Забобонний фрукт
• 17 августа в 00:30
Ответ дляPrervana
А бойфренд это не сексуальный партнёр? Если подруга бы с бойфрендом ходила за покупками, а не с коханим? Что изменилось бы?
Хто каже бойфренд на свого чоловіка? Ага бачу як я мамі кажу « ходили з бойфрендом на базар». Це теж слово не вживаю в повсякденному житті
Триндю-бриндю• 17 августа в 00:30
Ответ дляЗабобонний фрукт
А мне наоборот очень нравится это слово
Оно такое особенное
Как у испанцев кьеро
Это и любовь и страсть
Я не стесняюсь такого
Хотя не говорю потому что в этой кацапской мове нет такого красивого слова
Может вам не хватает от мужа такого?
Оно такое особенное
Как у испанцев кьеро
Это и любовь и страсть
Я не стесняюсь такого
Может вам не хватает от мужа такого?
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну пусть будет чоловік. Вообще ржачно - чоловік это сексуальный партнер, который ипет жену на законных основаниях. Гарантированно.
ВундерКИНГ• 17 августа в 00:40
Ответ дляЗабобонний фрукт
ну, так вы говорите, что ходили с мужем или с Юрой на базар.
такие большие тараканы...
Щас ухожу• 17 августа в 01:27
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так у неї з коханим і є такий звʼязок. Вона не про тата чи брата так говорить, а про свого чоловіка.
Дама с заначкой• 17 августа в 01:30
Ответ дляЗабобонний фрукт
А як треба казати? ’Чоловік, з яким я сплю, пішов на роботу’, ’разом з хлопцем, якому роблю мінет, купили стіл’? Так чи що?
Дама с заначкой• 17 августа в 01:31
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ні. То лише ваші таракани у вашій голові. Змініть відношення до слова, значення, яке саме ви докладаєте. З яких пір ’кохання’ - це виключно сношання?
Пекельнi Борошна• 17 августа в 01:36
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я з вами. Моя подруга в нашій приватній розмові називала свого абюзера «Вадюшечка»🤮🤮🤮 «вадюшичек» «з вадюшечкою». Мій друг в нашій розмові не називав мою подружку по імені «киця мені зготувала вареники» «з кицькою їдемо» 🤮🤮🤮 да нікого не ібуть ваші інтимні імена. Це від невеликого емоційного інтелекту
Пекельнi Борошна• 17 августа в 01:37
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вони тут всі необразовані просто і не знають, що украінською мовою можно любити що завгодно як ви писали, а кохати и кохатися тільки з полового партнера