Молчавочка• 17 августа 2025

Силіконова форма в газовій духовці

Її потрібно ставити на сітку чи під неї ще щось треба, щоб не поплавилась?
Дайте вподобайок• 17 августа 2025
Ставлю на противень или решётку.
автор Молчавочка • 17 августа 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Ставлю на противень или решётку.
Дякую!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 августа 2025
они не плавятся🙈
автор Молчавочка • 17 августа 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
они не плавятся🙈
Дякую!
ХвилювАллочка• 17 августа 2025
Мне не нравится они. Имеют запах. При нагревании он еще больше. Я свои выбросила...
автор Молчавочка • 17 августа 2025
Ответ дляХвилювАллочка
А мене дістало, що вся випічка прилипає до форми і її потрібно ножем виколупувати, стає геть некрасивою. Або до пергаменту, теж покоцана. Вирішила спробувати силікон.
ХвилювАллочка• 17 августа 2025
Ответ дляМолчавочка
А что прилипает? К пергаменту не должно, но складки на круглой по бокам да, бывают.. Хотя можно научиться выкладывать его без них, просто лень немного)
автор Молчавочка • 17 августа 2025
Ответ дляХвилювАллочка
У мене верхівка і края прилипають. Частіше печу бісквіт, можливо тому, що солодкий, але завжди обідраний((( Пекла шарлотку, ту взагалі шматками виколупувала з форми, верхні яблука намертво приклеїлись до пергаменту(
ХвилювАллочка• 17 августа 2025
Ответ дляМолчавочка
Хмм... Может пергамент такой? Вы какой покупали? Я какой-то широкий беру в кондитерском магазине. Вроде не прилипает бисквит.. Можете немного смазывать сл. маслом дно. Даже немного бока. Хотя говорят нельзя не поднимется и т.д. Но я как-то пробовала было норм)