Девальвация• 17 августа 2025
Девочки, реально так?
Гинекологша посоветовала подмываться только водой. Так это до каких пор ею подмываться? Раз в 3-4 дня с мылом можно хоть?
Я Головна• 17 августа 2025
Ответ дляМинерАлочка
Неужели кроме мыла нет других вариантов?
Можно подмываться отваром ромашки и череды слабеньким. Овсяное молочко само по себе очень мыльное. Мне оно хорошо заменяет мыло для лица.
Ромашечка это пав?)
сладкий_ноябрь• 17 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Як би ви не підтиралися, все одно фекалії залишаються. Їх можна лише змити водою із мийним засобом.
Руки після туалету ви також миєте без мила?
Може ви думаєте, що ви пісяєте, какаєте і сексом займаєтеся одним і тим самим місцем, тому ви думаєте, що там теж є фекалії?
Из Кукуева я• 17 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви вмієте розуміти те, що читаєте? Або просто не миєте ані руки,ані вульву із анальним отвором і це займає всі ваші думки?
Залізна пані• 17 августа 2025
Ответ дляДевальвация
У меня 0 жалоб, подмываюсь водой каждый раз после похода в туалет, но мыло всё таки нужно хотя бы 2 раза в неделю. Гинекологша сказала, что советует подмываться водой, я сделала тему
Купіть рідке мило дитяче або гель для інтимної гігієни і ззовні хоч кожного дня мийте, головне всередину не лізти та чистоту там не наводити. Інакше точно флору зіпсуєте
Девальвация
• 17 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Тю, так под мылом я имею в виду как раз таки гель. Губы промыть и жопу и всё
Квітка Миру• 17 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Бо фекалії водою не відмити
Пробуйте пользоваться туалетной бумагой
Протру пилюку• 17 августа 2025
Ответ дляДевальвация
Вонизм убирать, иногда водички не хватает. Вот я и думаю о таких моментах, всю жизнь только водой подмываться чтоль? Что тогда с матильдой будет?
Не нужно утрировать слова гинеколога, она имела ввиду только внутренние половые губы, внешние хоть шампунью с конциционером.
Залізна пані• 17 августа 2025
Ответ дляNathalie27
В нормі ніякого вонізму не буває. Або він якраз викликаний порушеннями мікрофлори через використання мила
Жопа! Там поруч жопа і її треба мити. Гімно смердить у всіх, а багато в кого ще й волосся є навкруги анусу. Навіть 2-3 волосин достатньо для смороду
Сеча теж має запах і він неприємний, фізіологічні видалення підсилюються залежно від фази циклу, а якщо ще й спітніти, то капець як смердіти буде, якщо не митися ззовні
Дехто звісно не миється, звик до свого рідного запаху і їм норм. Але це не означає що запаху немає
Протру пилюку• 17 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Бо фекалії водою не відмити
А что фекалии делают на внутренних половых губах?
Залізна пані• 17 августа 2025
Ответ дляЯ Головна
Да здравствуйте, выделения, пот, следы какашек и мочи. Наверное розами пахнет
Нічого ви не розумієте. Це як ніша, тільки від природи
Из Кукуева я• 17 августа 2025
Ответ дляПротру пилюку
Ви анальний отвір миєте окремо від вульви?
Я Головна• 17 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Ага, только люди давятся окружающие. Мне кажется вонизм это вид тихой агрессии к окружающим
Из Кукуева я• 17 августа 2025
Ответ дляКвітка Миру
Пробуйте пользоваться туалетной бумагой
Розмазування фекалій,яке ви радите,не прибирає ані їх частки ані їх запах
Залізна пані• 17 августа 2025
Ответ дляЯ Головна
Та ні, вони просто мають свої якісь дивні забобони і самі собі доказують, що запаху немає, що так норм, що вони прогресивні а всі інші псують собі здоровʼя. Вони реально вважають, що не пахнуть
Я Головна• 17 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Сама тема дикая...не пустыня, у всех есть вода, котел, бойлер..или централизированная горячая вода...банка пенки для интимной гигиены или геля до 50 грн можно найти
Я Головна• 17 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Фигушки. Они прекрасно понимают, что смердят
Работать надо• 17 августа 2025
Ответ дляДевальвация
Хорошо, тогда с сегодняшнего дня начну эксперимент и буду мыться только водичкой
І через пару тижнів підмивання лише водою, сходіть на огляд до того гінеколога
Залізна пані• 17 августа 2025
Ответ дляДевальвация
Ну і все. Якщо ви раніше так мили і у вас все добре, значить ви все правильно робите. Раз на день обережно, без фанатизму, не до стану стерильності мити можна і треба. А всі інші можуть смердіти
Протру пилюку• 17 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Конечно. За один раз, но в два этапа.
Если что, мыться одной водичкой не пробовала, но прекрасно понимаю, что речь исключительно о внутренних половых губах
Залізна пані• 17 августа 2025
Ответ дляЯ Головна
Ну тоді вони психічно хворі. Інакшого пояснення я не бачу
Из Кукуева я• 17 августа 2025
Ответ дляПротру пилюку
Конечно. За один раз, но в два этапа.
У які 2 етапи? Миєте вульву з переду назад, оминаючи анус?
Квітка Миру• 17 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Т.е вы не пользуетесь бумагой и пользоваться не собираетесь. Бывает
Работать надо• 17 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Може ви думаєте, що коли пісяєте, нічого навкруг сечового отвору не забруднюється? Чи там піт і шкірний жир не виробляється?
сладкий_ноябрь• 17 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Ну нарешті я зрозуміла від вас, що це не одне й те ж саме місце :))
То скажіть, яким чином з анального отвору бруд потрапляє до вульви? Бо я не розумію
сладкий_ноябрь• 17 августа 2025
Ответ дляРаботать надо
А може ви так думаєте?
Работать надо• 17 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А може ви так думаєте?
Ні, і тому я миюся гелем для інтимної гігієни.
Из Кукуева я• 17 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так саме,як він потрапляє на ваші руки, на поверхню унітазу та навіть стіни туалетів
КаваЗМолоком• 17 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Від чого вонізм? Якщо по гінекології все ок, то там нічого не воняє.
А как вы писяете? Дистиллированной водой?