размахер• 17 августа 2025

60 тис мало для відпочинку в Туреччині?

Для трьох, донька 12 років, мама і я. Турагент пропонує готелі з неприємними відгуками,я запитую щось покраще, вона каже сума замала. Я щось собі думала вистачить . А ви що скажете?
ФсеСама• 17 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
В середньому стільки і заробляю на місяць як бюджет автора, квартира своя. Але є питання по здоров´ю, ще батькам допомоги, продукти космос... Навіть якби і зібрала таку суму, навряд віддала би за відпочинок всього тиждень чи десять днів, це й з такими муками щоб доїхати. Навіщо воно? Тільки не бийте капцями, просто, цікаво. Ще й кажуть маленький бюджет у автора...
Та у кожного своя ситуація, розумію вас.
А ви відпочивали закордоном?
Ми до війни багато літали, тоді звичайно було доступніше набагато. Але після тих поїздок я не можу в Україні залишати ці самі гроші, сервіс ну не дотягує. Є різні типи відпочинку.
Звичайно, ми і по Україні можемо на 3 ночі кудись поїхати, але це місцевий відпочинок))
У мене теж зп 60К, хочемо поїхати вдвох з мамою й сином. І я готова оплатити свої дві зп (у мами пенсія 3000грн), але добре відпочити. Там переналаштовуєшся на 180 градусів.
Звичайно, є чоловік, який також заробляє.
Ви подивіться ціни у нас в готелі «три сини й донька», наприклад)) і то рівень не дотягує. ))
Lizavel• 17 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Я наче і заробляю норм, але не уявляю навіть 60 тис. віддати за відпочинок. Це ж треба поточні всі питання закривати + акумулювати таку не малу суму на тиждень відпочинку. У нас в Україні в компаніях з гривневою зп якось відстають індексації від цін...
Значит не сильно хотите на море.
Сегодня сержусь• 17 августа 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
Не заробляєте ви норм значить
Ну, так мені й цікаво скільки ж тоді ’норм’ заробляти в Києві маючи власну оселю, щоб спокійно віддати 60+ за тиждень відпочинку? Я вже років 5 не була у відпустці, а періодично натрапляю на такі теми і бачу, що захмарний цінник вже став.
Ще скажу, була по роботі в багатьох країнах, в т.ч. екзотичних, тому я без зайвих ілюзій від відпустки, скрізь є світлі і темні сторони. Але цінники вражають..
Алгонавт• 17 августа 2025
Ну попробуйте сама забронировать на эти деньги. Считай 3 взрослых.
Алгонавт• 17 августа 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Море. Думаю, авторка хоче в Туреччину заради моря,та не щось дивитися.
В Турцию едут ради сервиса. А сервис там сейчас дорогой.
ГонУрова дівка• 17 августа 2025
Ответ дляДобротная
Не дай господи такого отдыха.У меня дорога на 2 туда-назад 500$ на самолёте и поезд до Одессы,включая гостишек в Молдове.
За вас очень рады все те, кто не может себе такого позволить и живут, принимая решения, в соответствии со своими доходами
Сегодня сержусь• 17 августа 2025
Ответ дляLizavel
Значит не сильно хотите на море.
Не аж настільки, щоб місяць мінімум відпрацювати на тиждень моря. Ви праві. Здається, баланс не дуже, по відчуттях максимум 2:1 має бути заробіток до відпустки. Тобто, два тижні відпрацювати за тиждень хорошого відпочинку ще нормально, а місяць вже забагато.
Напланетянка• 17 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Зависит от того, сколько времени эти 60 тысяч собираются. Ну и мне , например, платят отпускные, можно же неделю на них отдохнуть.)
Lizavel• 17 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Ну вот и ответ. Я откладываю всегда на отпуск,даже когда была низкая ЗП, бо 10,20$ это обязательно,я лучше себе шмотку не куплю лишнюю,но на море съезжу. Это двинуться можно,если не ездить на отдых.
ФсеСама• 17 августа 2025
Ответ дляLizavel
Питання пріоритетів.
На 100% розумію вас
Бокс-орун• 17 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Мабуть, щоб відпочити... Мені в Туреччині періодично звуки тривоги чулися, кожного разу собі казала, що я ж не вдома, що це глюки, що тут війни немає. А так - дитина кисла в морі досхочу, и плавала, і ниряла. Тепла, чиста, прозора водичка, рибок виглядали. Я в принципі, таку воду не пам´ятаю в Україні, хоча порівняно поруч жила з Азовським, а тепер з Чорним морями.
Lizavel• 17 августа 2025
Автор, а вы авиа смотрите или автобусом? И какие даты?
Лизочек• 17 августа 2025
60 тыс это примерно 1200 евро. Это стоимость Турции на троих в былые времена ) Сейчас ценник очень вырос.
Lizavel• 17 августа 2025
Ответ дляЛизочек
Да уж, ох и цены и это автобус....
Сокодавка ще та• 17 августа 2025
Колега з 2-ма дітьми ось повернулася з відпочинку,5-ка в Туреччині,Нірвана,150 т 8 днів.За 60 т це саме просте буде.Часи,коли я літала і було 500 д на мене і дитину,давно пройшли
Лизочек• 17 августа 2025
Ответ дляГубка Боб
Я смотрела туры, у нас 2+1 находила и по 700€. Но не знаю может с дорогой из Украины будет дороже
Я видела туры на двоих до 700-900, вылеты из ЕС. Но там отели печальные совсем. Тридцать пятая линия от моря, без территории, еда что успел отбить у других туристов...
Железобетон• 17 августа 2025
Ответ дляПослушная
Яка Туреччина за такий мізер?
Не знаю,чи на Болгарію нормальний готель вистарчить.
Удалено администрацией...
Lizavel• 17 августа 2025
Автор мега активная в своей теме...
или улетела уже
Железобетон• 17 августа 2025
Ответ дляНапланетянка
Автобусом три дня в одну сторону
40 годин
Железобетон• 17 августа 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Мне отлично. Так же ездила и в Черногорию и много куда
В я так же. А вони хай дома фукають.
Тріль підпільний• 17 августа 2025
Авторе, я не дивилася Турцію, але в липні 7 ночей в готелі на 1+1 в Болгарії з дорогою я витратила 40 тисяч. Тому вважаю що Турція на 2*1, або навіть 3 з дорослих 60 тисяч це дійсно мало. Хіба 5 днів…
Тріль підпільний• 17 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
А чому ж у нас в Україні у відпочинкових зонах не відстають від закордону, а то й переганяють, навіть, в зрівнянні?
Тріль підпільний• 17 августа 2025
Ответ дляДобротная
І скільки годин у вас забирає дорога в цілому? Разом з «гостішкою»?
Сегодня сержусь• 17 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
Звідки ж я знаю? Жадібні, мабуть. Женуться за Європою в усьому окрім оплати праці і соц.гарантій.
Тріль підпільний• 17 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
Тоді як бути? Не відпочивати? Чи ліс, і безкоштовні доступні зони відпочинку - наше все?
Добротная• 17 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
Выезд из Киева 17-20.00 и через день до 11.00 на месте,если Алания,Анталия в 7.30 на месте .Но надо уметь ловить билеты на самолёт,они вышли 234$
Тріль підпільний• 17 августа 2025
Ответ дляДобротная
Тобто за 23 години ви на місці? Нащо вам готель тоді? Перепрошую, я не зрозуміла напевно, але скільки годин від виходу з вашого дому і до готелю у вас виходить?
Лизочек• 17 августа 2025
Ответ дляLizavel
Да уж, ох и цены и это автобус....
Ппц... 3 дня в дороге
Бідося• 17 августа 2025
Смотрела в начале лета для себя и сына 12 лет Турцию хотя бы на 10 ночей, с вылетом из Кишинева, чтобы уложиться в 50-60 тыс - не нашла. Поехала в июне в Болгарию на 21 день за 60 тыс, прекрасно
Сегодня сержусь• 17 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
Кожен сам розставляє пріоритети, але така складна дорога і ціни космос. Коли були лоукости і небо відкрите одне кіно, а зараз якісь муки. Що по логістиці, що по вартості до українських зарплат.