lilul990• Изменено 17 августа в 16:11

Сюрприз сюрприз по договору з Росією

❗️Трамп підтримує пропозицію путіна про те, щоб москва встановила повний контроль над Донбасом і заморозила лінію фронту в інших місцях для укладення угоди з Україною

Тобто покидання донбаських укріплень це тільки жест шо покаже - Україна готова до мирної угоди. Так само як і відмова від нато

Нас десь намагаються налошити чи я помиляюсь? Тобто путін після всіх наших кроків сам буде рішати - зупиняти активні бойові дії чи не зупиняти. Чи ми достатньо денацифікувались чи ні

Я наприклад не сумніваюсь що почнеться масований наступ на тому напрямку. Чи путін буде ждати поки там нариють нові укріплення? Як думаєте?
Леска• 17 августа в 17:46
Ответ дляVShpak
фото
VShpak• 17 августа в 17:48
Ответ дляЛеска
фото
Ви читати не вмієте ?
Країна виробник пшениці 1 репродукції - Німеччина !

Що ж ви ніяк не заспокоїтеся …
Леска• 17 августа в 17:51
Ответ дляVShpak
Ви читати не вмієте ?

Що ж ви ніяк не заспокоїтеся …
Ви дивна. Як мінімум
Ви плутаєте тепле з м´яким та посівний матеріал з урожаєм.
VShpak• 17 августа в 17:55
Ответ дляЛеска
Ви дивна. Як мінімум
Точно я ?
Розмова з самого початку велася саме за картоплю на посів !!!
Це посівний матеріал ! А не врожай …
Бессмертный пони• 17 августа в 17:58
Ответ дляVShpak
Точно я ?
Це посівний матеріал ! А не врожай …
Так ваш личный опыт , на который вы ссылались , будет или нет ?
Графиня Шезвездицкая• 17 августа в 18:03
Ответ дляlilul990
Віткоф певно і не знає шо у нас є велика глибоководна річка яку фіг перетнеш.
Там у Виткофа и Рубио жёсткая биполярка.
Но,если вспомнить начало войны и слова путина-он изначально говорил о намерении отрезать Украину по Днепру...
И вообще,я жду,что в нашем предложении о переговорах будет отдать нам Курсуую,Ростовскую и еще 2 рандомных области...
Можно Московскую и Ленинградскую.
Что б уж по честному
StrawberrySunset• 17 августа в 18:06
Вас надо поставить вместо Сырского
alex-3f3c• 17 августа в 18:11
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Все так само як і з договором про копалини
Нее, договор про копалини - это не то, а вот безпекові угоди з 110 країнами світу - это сила! 5- статья нато в сравнении с 110 договорами безпеки ермака, это фообще профанация
Еленнн• 17 августа в 18:19
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Значит путин предложил Трампу более выгодные условия по добыче полезных ископаемых с оккупированных украинских территорий. Ничего личного- только бизнес.
Население уже согнано с территории с помощью боевых действий.
вот она- реальная причина войны, а не то, что кое-кто говорит по-русски))
Об этих причинах знали все ученики средней школы советских и постсоветских времен, кстати.
там цікавіша пропозиція. . Арктика.
Еленнн• 17 августа в 18:33
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Можно Московскую и Ленинградскую.
Что б уж по честному
Він ще з 14 розповідав про ’міст у Крим’ суходолом..
( Наші ржали. Певно,більшості було весело і тоді, і зараз не скучно.)
Леска• 17 августа в 18:41
Ответ дляVShpak
Точно я ?
Це посівний матеріал ! А не врожай …
Кормити пів світу це явно не про посівний матеріал
Ви заплуталися в своїх діалогах
Мама Никитки-2• 17 августа в 18:56
Ответ дляVShpak
В рашці також пшениці багато, а нашу вони жруть тільки крадену !

А зараз так взагалі не дають навіть вивезти ту пшеницю - портів немає, дорогами не вигодно, так ще й перепони різні, типу поляків …
Да ви шо. В 21 році Україна експортувала 21 млн т пшениці. А кацапи в той же рік всього 32 млн і то не чисто пшениці а з житом і вівсом . Не нагадаєте в скільки разів площа сільгоспземель у кацапів більше ніж у нас?
Мама Никитки-2• 17 августа в 19:00
Ответ дляVShpak
А ми де посівну картоплю купуємо ?
Більшість сортів голландські !
Кацапія імпортувала продуктів харчування на 20 млд а експортувала всього на 17.
Ну да ну да… велика кацапія навіть жрачку для лаптєногих виробити і виростити не може. Оно навіть яйки їм Турції поставляє.
Мама Никитки-2• 17 августа в 19:03
Ответ дляVShpak
Шо вам зрозуміло ?
Пишіть у Гуглі - картопля 1 репродукція і читайте країну виробника …
Чи у нас є селекційні лабораторії?
До 14 року були, як і працюючи дослідні господарства. А потім прийшла шобла і усьо. Приватизовано все, що було у держави. ПС пересічним не дісталось ні сотки
Мама Никитки-2• 17 августа в 19:08
Ответ дляVShpak
Ви гугл не хочете читати, а я вам повинна щось доказувати ?
Ось вам топчик…
Я вам без Гуглу розкажу про белларозу, словʼянку чи синьоглазку
Бессмертный пони• 17 августа в 19:19
Ответ дляМама Никитки-2
Ну что вы . У нее - опыт . Непонятно только , в чем он заключается . Она всех отправляет в агрохолдинги или к экспортерам .
VShpak• 17 августа в 19:26
Ответ дляМама Никитки-2
Ви себе перечитайте - Україна 21 млн.тон., а рашка - 32 !
Висновок - там немає пшениці ?

Я й пишу - там також є і поля, і є врожаї ! Тут для де-кого це новина …
VShpak• 17 августа в 19:28
Ответ дляМама Никитки-2
Нащо ви мені це пишите ?
Mirona• 17 августа в 19:33
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а теперь думайте вы : Украина еще и кормит своим продовольствием сколько континентов. Если у нас не будет этого экспорта, то отдельным регионам Земли нечего будет жрать.
Какие именно континенты мы кормим и чем?
Natal_ka91• 17 августа в 19:42
Нас вкотре най*бують(( але і вибору та сил в нас вже й особливо немає (
Бессмертный пони• 17 августа в 19:45
Ответ дляVShpak
Висновок - там немає пшениці ?

Сравните для начала размеры Украины и размеры раши в квадратных километрах . Потом численность населения . Потом размеры импорта сельскохозяйственной продукции . Посмотрите , сколько кормовой пшеницы экспортирует раша , а сколько пшеницы , идущей на муку , хлеб и т. д . Вы же у умеете Гуглом пользоваться , правда ? Потом сопоставьте это все .
Бессмертный пони• 17 августа в 19:48
Ответ дляVShpak
Нащо ви мені це пишите ?
А что , правилами форума это запрещено ?
Мама Никитки-2• 17 августа в 20:02
Ответ дляVShpak
Висновок - там немає пшениці ?

Нашо мені себе перечитувати? Я точно знаю шо написала. Що кацапи до війн експортували лише на 10 млн т зерна більше ніж Україна. При Цьому вниз сільгоспугідь в 10 разів більше ніж у нас. А так да, кацапи ввесь світ кормлять… 🤦🏻‍♀️
ogaovast• 17 августа в 20:03
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 17 августа в 20:04
Ответ дляMirona
Китай Єгипет Ьурція це головні імпортери українського зерна.
Мама Никитки-2• 17 августа в 20:06
Ответ дляVShpak
Нащо ви мені це пишите ?
Щоб ви про кацапів дурні не писали. Перечитайте свої дописи
Бессмертный пони• 17 августа в 20:07
Ответ дляМама Никитки-2
Плюс Африка . Плюс Европа . Мы все помним , как тот же Макрон в начале войны офигел , когда Украина не могла экспортировать зерно .
Мама Никитки-2• 17 августа в 20:12
Ответ дляБессмертный пони
Там більше 10 країн. я тільки найбільші написала.
Мама Никитки-2• 17 августа в 20:13
Ответ дляБессмертный пони
А у Франції бізнес-інтереси в Африці, голодні бунти їм не потрібні. Тому так всі активізувались і притисли хуйла.
Бессмертный пони• 17 августа в 20:20
Ответ дляМама Никитки-2
Вот именно . А барышня считает рашу гегемоном в экспорте зерна . Она , может , и гегемон , что весьма спорно , но то что она экспортирует и чем кормит собственное население - это кормовое зерно , которое в нормальных станах скармливают скоту и птице , а не людям . Зато у нее ’’опыт’’ . Который она так и не описала .