lilul990• Изменено 17 августа в 16:11

Сюрприз сюрприз по договору з Росією

❗️Трамп підтримує пропозицію путіна про те, щоб москва встановила повний контроль над Донбасом і заморозила лінію фронту в інших місцях для укладення угоди з Україною

Тобто покидання донбаських укріплень це тільки жест шо покаже - Україна готова до мирної угоди. Так само як і відмова від нато

Нас десь намагаються налошити чи я помиляюсь? Тобто путін після всіх наших кроків сам буде рішати - зупиняти активні бойові дії чи не зупиняти. Чи ми достатньо денацифікувались чи ні

Я наприклад не сумніваюсь що почнеться масований наступ на тому напрямку. Чи путін буде ждати поки там нариють нові укріплення? Як думаєте?
kuskus• 17 августа в 16:51
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Им нужно было работящее непьщее ( как русское) население и без язык. барьера. Такие же идеи они высказывали про Дальний Восток еще до 2014 года - им очнеь нужны украинцы
А вам не здається, що занадто в них багато різних причин, від яких нам не легше? Бо причина насправді одна-імперські амбіції мацковських царьків
VShpak• 17 августа в 16:51
Ответ дляspart-5037
Ну во первых просто так никто бы не переехал. Вот вам сейчас предложат на ровном месте выехать в неизвестность. Вы поедете ? Сильно сомневаюсь.
Во вторых есть и другие причины. Толтко кто мы такие, чтобы нам их озвучивали
Ви не знаєте, як забудовували міста висотками, як прокладалися траси, будувалися дамби ???
Століття людей переселяли, давали житло в інших районах, а не війни чинили в кожній країні !
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 августа в 16:52
Ответ дляkuskus
безусловно.
они похожи на раковую опухоль.
ПадаюВреверансах• 17 августа в 16:52
Хто в 2022 думав, що дійде до цього....
автор lilul990 • 17 августа в 16:53
Ответ дляПадаюВреверансах
Хто в 2022 думав, що дійде до цього....
До того шо американський президент буде склонять нас до капітуляції?
VShpak• 17 августа в 16:54
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а теперь думайте вы : Украина еще и кормит своим продовольствием сколько континентов. Если у нас не будет этого экспорта, то отдельным регионам Земли нечего будет жрать.
Нікого ми не кормимо, заспокойтеся !
Ми тільки соняшник експортуємо більше за всіх, без нього можна жити.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 августа в 16:55
Ответ дляVShpak
Нікого ми не кормимо, заспокойтеся !
китайцы жрут нашу пшеницу, аж за ушами трещит
автор lilul990 • 17 августа в 16:57
❗️«Поступка» з боку росії – це «не захоплювати всю(!) Україну», – ЗМІ цитують Віткоффа.

Віткофф, ти лох педальний.
VShpak• 17 августа в 16:57
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
В рашці також пшениці багато, а нашу вони жруть тільки крадену !

А зараз так взагалі не дають навіть вивезти ту пшеницю - портів немає, дорогами не вигодно, так ще й перепони різні, типу поляків …
spart-5037• 17 августа в 16:58
Ответ дляVShpak
Конечно. Но тогда это жилье не было частным. Партия сказала надо- и люди собирали вещи и переезжали. И им давали взамен жилье даже лучше. Знакомые жили в бараке, дали 3-к новострой в отличном районе во времена СССР.
А сейчас у всех есть право собственности и от него просто так никто не откажется.
Я бы точно сразу сказала до свидания, если бы мне предложили переехать.
А так и просить не понадобилось. Сама счастлива, что получилось выехать. И так многие (((( нас тупо выкинули из дома, а мы ещё радуемся, что не сидим и не переживаем за мужа/брата....
mymoly• 17 августа в 16:58
Ответ дляПадаюВреверансах
Хто в 2022 думав, що дійде до цього....
Так каждое следующее предложение хуже предыдущего. А вот что будет в 26году
автор lilul990 • 17 августа в 17:00
Ответ дляmymoly
Так а нашо нам взагалі реагувати на їхні прєдложенія? Шоб захопити те шо путін хтить просто так, йому ще 2 роки мінімум треба
mymoly• 17 августа в 17:00
Ответ дляlilul990
Уже два года. А что дедлайн на конец года
завитушка• 17 августа в 17:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Значит путин предложил Трампу более выгодные условия по добыче полезных ископаемых с оккупированных украинских территорий. Ничего личного- только бизнес.
Население уже согнано с территории с помощью боевых действий.
вот она- реальная причина войны, а не то, что кое-кто говорит по-русски))
Об этих причинах знали все ученики средней школы советских и постсоветских времен, кстати.
Боже, ну яка ж дурниця. А то ’согнаное насєлєніє’ було проти розробки копалин чи що? Заплатіть насєлєнію і воно розробить любі копалини. Чи в вашій теорії копалини самі себе будуть розробляти? ото точно шо учєнікі совєтских школ.
автор lilul990 • 17 августа в 17:01
Ответ дляmymoly
Дедлайн цього наступу до кінця року, результат якого - який? Ніякий, того путін і видвигає свої дибільні прєдложенія
VShpak• 17 августа в 17:01
Ответ дляspart-5037
Я пишу не тільки про нашу країну ! Всі країни розвивалися за схожим сценарієм, навіть США !
Є державний проєкт і точка, люди в жодній країні не страждали через нову інфраструктуру, видобуток, виробництво …

Ця теорія тхне рашкою, бо від реального винуватця війни відводе погляди до вигаданих !
завитушка• 17 августа в 17:03
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
я не думаю про экономию переселения , а про то, что есть глобальный план уменьшения населения. война этому помогает. извините за цинизм.
подивіться населення Індії, смерть 2-3-4 мільйонів взагалі нічого не вирішує в плані ’глобального плану зменшення населення’.
автор lilul990 • 17 августа в 17:04
Росія робить нам велику услугу

Вона не захоплюватиме всю Україну

Оцініть, товаріщі
Апель-синка• 17 августа в 17:05
Ответ длячаревна
Уже и язык свой вместе с церковью пропихивают в договор
Уже без разницы, что они туда пропихивают, всё равно никто на это не пойдёт.
Бессмертный пони• 17 августа в 17:07
Ответ дляVShpak

Да где там на кацапии много пшеницы ..... В тайге что ли они ее выращивают ? Или за полярным кругом ? Они картошку на посев и ту за границей покупают , не говоря уже о пшенице .
VShpak• 17 августа в 17:07
Ответ дляlilul990
Росія робить нам велику услугу

Вона не захоплюватиме всю Україну

Оцініть, товаріщі
Нічого нового ! Сподіваюся, що ті, хто думав, що путлєру не треба вся країна, а тільки Донбас, почнуть щось розуміти …
автор lilul990 • 17 августа в 17:07
Хто вірить Віткофу, підніміть руку

США та росія домовилися про гарантії безпеки для України (такі як захист за статтею 5 у НАТО), а також, що росія законодавчо зобовʼяжеться не просуватися далі і не нападати на країни ЄС
автор lilul990 • 17 августа в 17:09
❗️Завтра час, коли Україна вирішує свою долю, – Урсула фон дер Ляєн.

Урсула, шо трапилось? Рішили нас кинути?
автор lilul990 • 17 августа в 17:11
Якшо європейці погодяться хоть на одного російського попа, то будуть вони бідні
VShpak• 17 августа в 17:12
Ответ дляБессмертный пони
А ми де посівну картоплю купуємо ?
Більшість сортів голландські !
Бессмертный пони• 17 августа в 17:13
Ответ дляVShpak
А ми де посівну картоплю купуємо ?
Більшість сортів голландські !
Есть статистика ?
Апель-синка• 17 августа в 17:14
Ответ дляVShpak
На самом деле Зе может всё это дерьмо подписать только под чёткие гарантии, что он и его шобла с награбленным у народа после выборов останется живой-невредимой и сможет беспрепятственно эмигрировать в безопасное место.
Но я не хочу верить в этот слишком мрачный сценарий.
VShpak• 17 августа в 17:14
Ответ дляБессмертный пони
Есть статистика ?
Є досвід ! А ви погугліть …
Бессмертный пони• 17 августа в 17:15
Ответ дляVShpak
Є досвід ! А ви погугліть …
Ах , досвид ... Тогда понятно .
автор lilul990 • 17 августа в 17:15
Ответ дляАпель-синка
Зе під гарантії уже міг 10 раз з-батись з України