Лапатусик13• 17 августа в 17:36

Мінус і плюс в касі

Всім привіт! Чому, якщо в касі мінус, то ти перекриваєш його зі свого карману. А якщо виліз плюс, то тобі його не віддають?
Дівчина Гілмор• 17 августа в 17:37
Виліз і плюс😄
Kittaa• 17 августа в 17:37
Є і так кому забрати 😆
Triobez• 17 августа в 17:53
Коли працювала касиром, теж було цікаво куди йдуть залишки. Бо недостачу таки я платила сама).
Ксюшка94• 17 августа в 18:03
АТБ? Потому что, руководство жлобы
Зайка Кети• 17 августа в 18:09
Ответ дляКсюшка94
АТБ? Потому что, руководство жлобы
Я в студентські роки працювала у Форі і Сільпо. Так там аналогічно було.
Мінус, навіть в пару гривень перекривали зі свого карману, а плюс який би він не був залишався в касі.
Э-велин@• 17 августа в 18:13
У нас такого нет. Касса ровно по счету, все остальное мое, если лишнее
Апрельская капля• 17 августа в 18:40
Откуда в супермаркете плюс может быть?
Аліса-90ae• 17 августа в 19:31
Бо Україна не європа а постсовок.і по іншому можливо щось буде років через 70
Аліса-90ae• 17 августа в 19:32
Ответ дляЭ-велин@
Як кошти ваші якщо вони не ваші?яким дивом?
Э-велин@• 17 августа в 19:59
Ответ дляАліса-90ae
А чьи?
Kittaa• 17 августа в 21:31
Ответ дляЭ-велин@
А чьи?
По такій логіці можна такі схеми крутити і гіпнозу навчитись, щоб плюс ставав все більшим і більшим, щоб всі покупці були враховані в вашу вигоду😂
Э-велин@• 17 августа в 23:02
Ответ дляKittaa
Фантазии ваши только ваши. Так чьи лишние деньги, которые остаются в кассе? Особенно, когда покупатели намеренно не берут сдачу, образно говоря, оставляют чаевые?