Всміхайлик• 17 августа 2025
Чи можна вступити на магістра і податись на відстрочку якщо ти у розшуку в резер
Бандитка Сью• 17 августа 2025
Без влк не поступить.
При вступі треба збирати військово-облікові документи.
Незламна• 17 августа 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Схема вже не робоча
Чому не робоча якщо послідовна освіта то все працює
Незламна• 17 августа 2025
При вступі вам потрібно виписку з резерву подавати до ВНЗ і у вас просто документи не приймуть бо там відмітка що в розшуку.
Не гоню• 17 августа 2025
Ответ дляНезламна
Це і на заочну форму теж так?
P.S Знаю, що заочна відстрочку не дає. Причина вступу не має відношення до відстрочки.
Весняний Марафон• 18 августа 2025
Не мають права не приймати документи якщо в розшуку. Освіта ніяким чином не пов´язана з порушенням військового обліку. Якщо буде таке - це незаконно.
Мейк-ап форева• 18 августа 2025
Нужно поступить до года, в котором исполняется 25.если речь идёт об отсрочке, то уже 25 скорее всего есть. Это последние изменения.
Моєму братові спочатку теж не давали відстрочку через військовий облік, бо він був у резерві. Ми звернулися до адвоката, якого знайшли через каталог на , і оскаржили ситуацію через суд. В результаті обмеження зняли, і він успішно подався на відстрочку та продовжив навчання.