Как_б_не_так• 17 августа в 22:38

Школа. Батьківські збори

Поясніть мені сенс в них.
Злива інформації• 17 августа в 22:39
В живую легче убедить сдать деньги
автор Как_б_не_так • 17 августа в 22:39
Яна то лише попуску трачу свої години праці
Федорино Горе• 17 августа в 22:39
Не знаю никогда не ходила и не собираюсь
Губной рояль• 17 августа в 22:40
Огласить список трат, потому что письменно нельзя, а то в батьки сос настучат))) остальное можно спокойно изложить в вайбере в 3 абзацах
Домашня Зюзя• 17 августа в 22:42
Не знаю, в нас дуже змістовні батьківські збори. Вони бувають раз на рік, зазвичай наприкінці року. Підбивають підсумки, відповідають на питання батьків, розказують, що чекає далі, які предмети додаються, як справи з будівництвом укриття і т.д. грошіі у нас на зборах не збирають
Блакитна устриця• 17 августа в 22:42
У нас онлайн обычно и потом в вайбер дублируют.
Видящие_помогите• 17 августа в 22:43
Ой блин мы ещё с садиком не можем разойтись никак)))) то им площадку покрась, то песочницу почини, то окна помой. При этом мы выпускаемся, почему не к тем кто остаются доколупываются - непонятно.
Триндю-бриндю• 17 августа в 22:45
Ответ дляФедорино Горе
Хах, згадала, як моя мама ходила на ці всі збори, завжди мене питала, чи хоче бачити мене вчителька, щось важливе, чи ні, я завжди питала у класної, вона казала, що ні, все ок, питань немає, мама й не ходила. Це десь з 8 класу така схема в нас була))
автор Как_б_не_так • 17 августа в 22:46
Блін, га штори, тюлі здвй.
Але то добровільно.
Ремонт в класі зроби. То добровільно.
Бо держава забепечує.
І так далі
Бл.пшн. бл....і так далі
КАПСЛОЧНИЦА• 17 августа в 22:47
Ми гроші не здаємо.
Збори, щоб обговорити питання, які турбують батьків, в переписка в чаті не дає результатів, бо всі в різний час читають. А особисто немає враження масовості проблеми.

Наприклад є проблема з математикою. У дітей не перевіряють зошити, домашні, через що вони впевнені, що робити не потрібно і писати в зошиті теж. А якщо роблять домашні - в підручнику пишуть відповідь і все (бо питають лише відповідь).
Також є проблема з англійською. І всі бояться щось сказати.
Тобто у нас такі питання обговорюються.

А які у інших - не знаю.
автор Как_б_не_так • 17 августа в 22:49
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ми гроші не здаємо.

Тобто у нас такі питання обговорюються.

А які у інших - не знаю.
4Тю. Нафіг мені та перевірка. І домашкаКоли то все списано з інтернету
КАПСЛОЧНИЦА• 17 августа в 22:50
Ответ дляКак_б_не_так
У наших не спишеш. Програма така, що немає ГДЗ і ШІ не завжди може дати вірну відповідь..
Крила
автор Как_б_не_так • 17 августа в 22:52
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Крила
Наш росток?
Колишня муза• 17 августа в 22:52
Троє дітей в школі, один вже закінчив, жодного разу не була і не планую
Гроші в нас не збирають
КАПСЛОЧНИЦА• 17 августа в 22:52
Ответ дляКак_б_не_так
Наш росток?
Крила
автор Как_б_не_так • 17 августа в 22:53
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Крила
Загуглила.Росток не кращий.
Мию вікна у мороз• 17 августа в 23:02
В нас немає такого щастя
Червона рута• 17 августа в 23:39
Ходила на собрание перед 5-м классом и перед 6-м, когда дочь перешла в другую школу. Больше не буду ходить, пустая трата времени. А поборы и новости глава родкома озвучит в вайбере.
На пів ставки• 18 августа в 01:20
Сенс батьківських зборів:
1) Поцікавитися, як навчається дитина (щоденники в деяких школах є необов´язковими, а оцінки в ’Єдиній школі’ іноді забуваються вчителями виставлятися.
2) Поцікавитися поведінкою і з ким дружить.
3) Познайомитися з батьками, особливо тих дітей, які дружать.
4) Поцікавитися іншими вчителями, крім класного керівника.
Червона рута• 18 августа в 02:12
Ответ дляНа пів ставки
Сенс батьківських зборів:
У нас так:1. Оценки все выставляются, почти вовремя. Преимущественно еще в тот же день.
2. Поведение и друзья известны.
3. Родителей друзей знаю.
4. Учителей на собрании не бывает, классрук даже не дает их ФИО (все есть в Ешколе).
Что обсасывают на собрании, так это взносы!
На пів ставки• 18 августа в 21:21
Ответ дляЧервона рута
2. Поведение и друзья известны.
3. Родителей друзей знаю.
То не ходіть. Якщо так, як Ви написали, то сенсу нема