Сільський ансамбль• вчера в 16:10

Примус до щеплень від Ковід- сучасний Голокост. Нова позиція США

США змінили думку щодо примусу до щеплень від ковіда. А ви згодні з цим, чи повинен був той примус, коли жодна з вакцин не пройшла фінальні випробування?
Новопризначений керівник консультативної групи CDC заявив, що вакцини проти Covid-19 відповідальні за зростання випадків раку. Також з його слів, у переважної більшості вагітних, які отримують щеплення в першому триместрі, стаються викидні.
Джерело https://www.facebook.com/photo?fbid=13861117735276...
Нічна ненажера• вчера в 20:35
Ответ дляКумедна
Я навіть маску не носила.
Хто погнав? Оте ’ дитя бухенвальду’. З роботи звільняли, в магазин не пускали, в транспорт. Це не примус?
а в сша було інакше? маки не носили і на роботу пукскали без щеплень?
Глубоководная селедка• вчера в 20:36
Ответ дляСільський ансамбль
Я й є та ’тьолка’, стояла в цій черзі, бо мала працювати, а це щеплення було умовою для роботи. Чи ви забули, що то був ПРИМУС, а не бажання людини.До того ж, чоловік зробив перед цим цей укол та в нього було нібито все норм на той час....
Можна було купити ту вакцину на папері, та й усе
Викликаю на дебати• вчера в 20:58
Ответ дляСільський ансамбль
Ні, мене дивував масовий примус до щеплення препаратами, які не пройшли фінальні випробування
Многие даже тут тогда хвастались, что вот они например уже вкололи себе все дозы, и они такие прогрессивные, а мы такие замороченные и что нам всем нужно шапочку из фольги носить.

А теперь видите в какую сторону все повернулось.
-Ань-• вчера в 21:07
Ответ дляЯк_наготую...
Не у всіх же такі роботодавці..
Не обговорюйте з сторонніми особами чим ви колетесь чи не колетесь. Ви самі розбовкуєте особисту медичну інформацію, що є лікарською таємницею.
Ну шо не так?• вчера в 21:22
Мене перехворівшу ковідом, примушували колотись цим шмурдяком, мотивуючи тим що мій набутий імунітет після хвороби був не таким, як після вакцинації. Паскуди , як я їх ненавиджу.
мистерЛяпсус• вчера в 22:21
Ответ для-Ань-
Навіщо ви уголовніків називаєте нормальними людьми?! Підробка документів є кримінальним злочином, є відповідальність згідно кримінального кодекса.
Якби люди масово сказали ’ні’, то дійсно було б краще.
І не почали б війну, бо не були б впевнені, що людьми можна маніпулювати в потрібному руслі. Людство вкотре показало, що з ним можна робити все, що завгодно..
Позитивна• вчера в 22:42
Ответ длямистерЛяпсус
Зачем виноватить?
Синди Кроуфорд• вчера в 22:42
Вважаю що щеплення потрібні, але не мають бути примусовими, це й в Законі так написано. Хоча що мені вкрай не сподобалось:коли ми перехворіли вдома на ковід, а після цього здали платні на антитіла і виявилось що в нас їх 2000+ , а при щепленні добре коли відгук 400+, ми спитали у лікаря чи нам треба до цих своїх антитіл ще доколотись, вона пом´ялась і сказала ’нууу таак’. ПІШЛИ НАХЄР! От що я відповіла тоді. Ми тоді коррупційно купили право працювати раз лікарі забули що Гіппократ наголошував ’не нашкодь!’
мистерЛяпсус• 2 часа назад
Ответ дляПозитивна
Зачем виноватить?
Не виновачу, просто как факт говорю.
Позитивна• 2 часа назад
Ответ длямистерЛяпсус
Не виновачу, просто как факт говорю.
Если бы люди массово сказали ні....?
и как по вашему, они должны были это сделать? В какой форме?
На самом деле это проверка готовности к пандемиям, ведь существуют только предположения того, как будут себя вести люди при появлении такой проблемы.
Часть не верила в существование болезни, тк никто в окружении не болел, часть переболела, но не имела подтверждения чем именно, часть отказалась вакцинироваться, часть согласилась и тд
мистерЛяпсус• 2 часа назад
Ответ дляПозитивна
Если бы люди массово сказали ні....?
Так как это было задекларировано как ’добровольно’, то просто не выполнять преступные приказы. Но что об этом говорить, если это не было так уж добровольно, да и люди не готовы к сопротивлению из страха потерять рабочее место
Редиска Я• 2 часа назад
Ответ дляВикликаю на дебати

Особливо обдаровані ще й гроші платили за дозу
Позитивна• 2 часа назад
Ответ длямистерЛяпсус
Им пример никто не подал. Они столкнулись с проблемой впервые.
Как отказаться?
Я знаю кто то обманул, кто купил и тд
мистерЛяпсус• 2 часа назад
Ответ дляПозитивна
Как отказаться?
Я знаю кто то обманул, кто купил и тд
Нам присыпили критическое мышление, к сожаленью
Позитивна• 2 часа назад
Ответ длямистерЛяпсус
Ничего не присыпили.
Болезнь была, ей действительно болели.
Нет никакого ’стада’ есть люди с разным опытом.
Вірю, я повірив• 2 часа назад
От это сейчас наша самая большая проблема!