Я вся ваша• 18 августа в 00:40

Ви живете на широку ногу?

Такі суми тут фігурують, 60-80-100к, ви реально на життя стільки щомісяця витрачаєте?!
Наче живемо в різних Українах.
Natal_ka91• 18 августа в 09:32
60к - це не величезна сума. Ціни як у Європі. Де розкіш на 1300 євро?
Кумася• 18 августа в 09:39
Ответ длятянитолкайка
ну я думала, що ми ок живимо, поки не бачу у соц мережах як люди живуть, снідають і вечеряють бутерами з червоною ікрою, купують фірмовий парцеляновий посуд, по 2-3 машини у сім´ї (лексуси, порше, відпочинки) і це з 2-3 дітьми
брендові покупки у Цумі. То і мені здається що і на 200 тисяч так не розгонишся
як люди такі суми заробляють, не знаю, бо мені здавалось і здається що 150-200 то вже потолок
То,что вы описали,на 200 конечно нет. Это доходы от 10к $ в месяц. Но это если конечно аато из салона и новые, а не битки. Ведь есть масса показушников сейчас. И вы врят ли их узнаете если для вас 100к это потолок.
Кумася• 18 августа в 09:41
Ответ длятянитолкайка
в нас ще знайомий, колись 12 років назад позичав 10.000 грн у свої 25 років, на сьогодні має шикарний будинок, лексус, квартиру у новопочерських липках, пару паркінгів і загалом живе у брендах і от на широку ногу, бо купує усе що хоче, а не на 100-150 тисяч, бо з ними н купиш ні будинок ні квартиру навіть за 10 років
И в какой сфере приуспел ваш знакомый?
Дюймовочка• 18 августа в 09:44
Не в різних Українах, а в різних містах.
Спробуйте в Києві жити на широку ногу при зп 60 тис на сім´ю з 3-х людей + кіт чи собака. І їсти не якесь сміття і уцінку, а овочі, фрукти, молочку, рибу, м´ясо.
Говорю-балакаю• 18 августа в 09:47
Ответ дляАдеКВАтная
Детей учить не надо, правильно? Надо всем уйти в блогеры/строители/халаты шить. Государство ни в чем не виновато, правда?
Не вчіть. Якщо ви звільнитесь зі школи й думаєте, що світ рухне, то ні не рухне без вашої вчительської діяльності.
Говорю-балакаю• 18 августа в 09:50
Ответ длясладкий_ноябрь
Вчитель фізкультури може піти в персональні тренери, робити групові тренування і тд,
Та нікуди він не піде.
Він буде нити.
Ну і бронь у вчителів. Бо без нього ніяк
Гуляю босоніж• 18 августа в 09:50
Ответ дляДюймовочка
Якщо люди живуть у своєму , а не орендованому житлі, то нема ніякої різниці, Київ це, чи наприклад Одеса чи Харків. Комунальні послуги, бензин, їжа коштують приблизно однаково. І супермаркети ті ж самі. В чому різниця?
САМ_ТАКОЙ• 18 августа в 10:00
Ответ дляФсеСама
Автор, в якій сфері працюєте ви і ваш чоловік, що для вас 60 і 100 це на широку ногу?
Чому морди ліпите?
я теж не розумію де авторка працює. Взагалі дивна реакція.
А_мій_самий_самий• 18 августа в 10:04
Ответ дляВ рот не ложи
А что за фонды, в которые нужно 5000 сдать?
Это я примерно прикидываю. На фонд школы и класса. У нас государственная школа, но не простая.
Маурита• 18 августа в 10:08
Ответ дляКумася
И в какой сфере приуспел ваш знакомый?
Напевно, волонтер)
А_мій_самий_самий• 18 августа в 10:09
Ответ дляЯкось так і живу
Почему налоги и аренду цеха вы вписываете в семейные траты?
Это траты бизнеса. И их нужно «делить» как бы.

Даже если все с одного кармана платите лично Вы.
Это понятно. Но если источник дохода один. И эти деньги нужно заработать в любом случае, хоть как хочешь. Это в контексте обсуждения кому сколько хватает на жизнь. Доходы могут быть по меркам советчицы приличными, но и расходы существенные. Все очень относительно.
Кумася• 18 августа в 10:09
Ответ дляМаурита
Напевно, волонтер)
Кстати да))а может даже тцк?
Natalia505• 18 августа в 10:15
Ответ дляБла бла бла
Производство сельхоз техники. Идите, вакансии на Ворк есть. Производство расширяется, так что велкам, толковым людям везде рады. Ещё и бронирование есть, если актуально
Географічно де ви знаходитесь?
Natalia505• 18 августа в 10:16
Ответ длясладкий_ноябрь
Можна працювати в приватній школі, займатися репетиторством і тд
Репетитор зараз бере мінімум 400 грн за годину
В нас немає приватних шкіл ні в райцентрі, ні в селах.
Володарка мрій• 18 августа в 10:16
Подсчитала наши доходы с мужем.
Моя зарплата 15, его 40 тысяч. Итого 55.
Двое детей школьников.
Жилье снимаем, с коммунальными 12 тыс.
Остаётся 43 тысячи. Делим на 4. И имеем по 10500 на человека.
Это много? Живём очень скромно. Есть машина, но на работу ездим общественным транспортом. Выезды семьёй на ней только в выходные.
Не курим, спиртное по праздникам.
У детей кружки в государственном доме творчества, по 1000 на каждого. Итого 2000 в месяц
Плюс дополнительно английский, ещё 3000 за двоих.
Остальное- еда, бытовые расходы( моющее, косметика), одежда ( в основном на распродажах).
И откладываю небольшие суммы, которые по мере накопления тратятся на здоровье.
Если на одного - двух 55 тысяч, да свое жилье, то можно жить получше. Но не шикарно, это точно!
Natalia505• 18 августа в 10:18
Ответ длясладкий_ноябрь
А може виїхати за кордон, закінчити американський вуз і викладати в Гарварді. Нафіга йому та фізкультура? Тільки ви чомусь ще не доларовий мільярдер, а можна ж піти і заробити.
АдеКВАтная• 18 августа в 10:22
Ответ дляГоворю-балакаю
А если мы все уволимся? В том числе, из частных школ, где зарплата 25к потолок?
сладкий_ноябрь• 18 августа в 10:24
Ответ дляГоворю-балакаю
Та нікуди він не піде.
Він буде нити.
Так можна суміщати
З школи для цього йти не обовʼязково
сладкий_ноябрь• 18 августа в 10:24
Ответ дляХи хи, ну ну
Школ приватных не хватит на всех учителей. Выйдете за пределы Киева в райцентры хотя бы, посмотрите как живут люди
При бажанні можливо знаходити собі додатковий заробіток
сладкий_ноябрь• 18 августа в 10:25
Ответ дляNatalia505
Інтернету теж?
сладкий_ноябрь• 18 августа в 10:25
Ответ дляNatalia505
Може, якщо поставить собі таку ціль
Natalia505• 18 августа в 10:25
Автор, люди всі живуть в своїх світах. Ті хто тримає дві корови і їб...ить зранку до смеркання, щоб вижити, не зрозуміє офісного працівника в місті Київ. Лікар райцентра, не живе як пластичний хірург у столиці, і вони обидва не живуть як лікар в зоні бойових дій. Хоча всі лікарі. Це різні життя. Щось тут намагатись комусь довести немає сенсу.
Natalia505• 18 августа в 10:27
Ответ длясладкий_ноябрь
Може, якщо поставить собі таку ціль
Чому ви не ставите такі цілі? Чому ви витрачаєте час тут, а не ставите більші, корисніші, прибуткові цілі? Чому ви витрачаєте час на повчання, а не на заробіток великих грошей?
Благоуханочка• 18 августа в 10:27
Ответ длятянитолкайка
То вже не заробляють, а крадуть !
Natalia505• 18 августа в 10:28
Ответ длясладкий_ноябрь
Може, якщо поставить собі таку ціль
Все чим ви зараз займаєтесь це демагогія.
Самоучка• 18 августа в 10:31
Ответ дляLove_Love_Love_
Жити на широку ногу за 60 к чи навіть за 100, особливо коли 4 в сімʼї
Так ви ж писали що живете на 100 $ з родиною декілька тижнів. То до чого ці примітивні понти?
сладкий_ноябрь• 18 августа в 10:32
Ответ дляNatalia505
Я зараз знаходжусь у відрядженні, роблю пересадку, яка триває 3 години.
Сиджу в цьому місці саме тому, що ставлю собі такі цілі :)
Natalia505• 18 августа в 10:33
Ответ длясладкий_ноябрь
Інтернету теж?
В них є своя робота, яка допомагає жити, в тих умовах, якіх вони є. Чого раптом вони мають робити те, що не вважають за потрібне? Мене вчора подруга запрошувала на роботу, в дитячий садок. 6700 чистими. Туди, де такі як ви, приводять своїх дітей і залишають щодня, щоб потім обговорювати великі заробітні плати на порадниці.
Natalia505• 18 августа в 10:34
Ответ длясладкий_ноябрь
Мене це не стосується. Ви ж не на приватному літаку, а можна було б.
сладкий_ноябрь• 18 августа в 10:34
Ответ дляNatalia505
Та не повинні робити нічого.
Тільки мені таких людей не шкода. Вони роблять свій вибір.