Сарафанное радио• 18 августа в 20:02
Нова пошта можна оскаржити вагу посилки?
Замовила марміт на 2 л , вага 15 кг як таке може бути? Вартість 230грн чт можна при отримані оскаржити вагу ? Такого не може бути 15кг
Руда ліса• 18 августа в 20:03
В них ще є таке як об´ємна вага і вона залежить від розміру пакування.
Ромашкинная• 18 августа в 20:04
Напишете скаргу при отриманні.
Це об’ємна вага. Продавцю байдуже, в що пакувати. Він приніс, вони взяли найбільшу коробку і напхали наповнювач.
За цю може перерахують. А може дадуть код 1 грн на наступну.
Сарафанное радио
• 18 августа в 20:07
Ответ дляЧорноброваЯ
Подзвоніть їм на гарячу лінію
І що сказати?
Сарафанное радио
• 18 августа в 20:07
Ответ дляСамохвалова
Ну это объемный вес, запихнули в огромную коробку (
Як можна оскаржити?
Конотопська відьма• 18 августа в 20:09
Ответ дляСарафанное радио
Як можна оскаржити?
Никак. Объемный вес.
У на столе велосипед детский 56 кг. Хотя по факту намного меньше весит. Завтра пойдем забирать в грузовое отделение
ФФФФристайла• 18 августа в 20:12
Обьемный вес , там наверное упаковка большая. При получении поговорите, пусть расскажут
Все знаю від і до• 18 августа в 20:12
Мне посылку на 29 кг? ( которое по факту 22 кг)отказались отправить на обычное о деление ( которое до 30 кг) только на грузовое, которое в ебенях.
Пришлось дополнительно допдачивать доставку курьером(((
Пацелуйнитуда• 18 августа в 20:13
А ви розраховували за 2 кг заплатити? Зрозуміло, що там об´ємна вага буде значно більша.
Надежда-8877• 18 августа в 20:14
Я писала на гарячу лінію в телеграмі. Коли вже посилка була в мене вдома.. Я склала накладну , у зворотньому напрямку, поміряла розміри. При підрахунку вийшов інший результат. Дали пачку кави, стакан та підставку під гаряче.
Можливо ще коробку, пакувальний матеріал порахували
Глаза_в_3_карата• 18 августа в 20:17
Ответ дляСарафанное радио
Як можна оскаржити?
при отримані попросіть переміряти розміри.
Сарафанное радио
• 18 августа в 20:21
Ответ дляПацелуйнитуда
Я не проти об´ємної ваги но не 15 кг
Файна пані• 18 августа в 20:30
Ответ дляСарафанное радио
Я не проти об´ємної ваги но не 15 кг
вы не понимаете что такое обьемный вес
Пацелуйнитуда• 18 августа в 20:31
Ответ дляСарафанное радио
Я не проти об´ємної ваги но не 15 кг
Ви знаєте, що таке об´ємна вага?
Глаза_в_3_карата• 18 августа в 20:56
Ответ дляСарафанное радио
Я не проти об´ємної ваги но не 15 кг
Розмір коробки який у вашого товару?
Ось самі і порахуйте, явно не 5 кг буде.
Там довжина коробки см 50 буде , а ще + шир та висота
Я думаю що там все вірно.
Яичница с беконом• 18 августа в 21:05
У мене був такий самий випадок, з пакета2 кг получилось 15 кг. Я вже йшла отримувати і сваритись, але прийшла забирати на пошту а вагу вже змінили на відділенні. На гарячій лінії мені сказали що якщо на мій погляд вага не відповідає дійсності то я просто говорю оператору щоб переміряли.
Копуша• 18 августа в 23:32
В отделении перед получением посылки просите провести её контрольное взвешивание, это бесплатная услуга. Они взвесят, измеряют габариты коробки и если была ошибка, пересчитают.