ХикориДикори• 18 августа в 20:17
Ви б заблокували?
Знайому ,яка пише вам тільки тоді коли в неї щось сталось
Миллениалка• 18 августа в 20:18
Зачем. Просто игнорировать её сообщения или отвечать что то типа: ой, извини, сейчас сильно занята, освобожусь, сразу маякну.
ХикориДикори
• 18 августа в 20:20
Ответ дляГоворю-балакаю
нет
я бы просто не открывала
А в чому різниця?
Не відкривати типу як ігнорувати
Говорю-балакаю• 18 августа в 20:20
Ответ дляХикориДикори
А в чому різниця?
Не відкривати типу як ігнорувати
да
при условии что я не хочу общаться
ХвилювАллочка• 18 августа в 20:20
Нет. Просто отписала бы через сутки-как жаль, как жаль, но ты там держись
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 августа в 20:21
вы ей каждый раз помогаете или вы просто узнали про ее неприятности?
ХикориДикори
• 18 августа в 20:23
Ответ дляОноВамнадо
Просто розповідає чи щось просить?
Ну просить хоч і не прямо,а натякає та розповсюдити простить на роботі пости
Ви ж розумієте ,що просто так ніхто нічого розповідати не буде ,це спеціально,щоб жаліли та щось давали
ХикориДикори
• 18 августа в 20:25
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Багато разів,а вже дістало ,в мене теж є своє життя та свої проблеми,мені ніхто не допомагає
ОноВамнадо• 18 августа в 20:27
Ответ дляХикориДикори
В тому то і справа, якщо просто пожалітися на життя то нехай, мені вислухати не важко. Якщо щось від мене хоче то ігнор повідомлень, з часом сама відстане.
Спілий баклажан• 18 августа в 21:03
О у мене є така сестра,були майже завжи близькими подругами,потім вона почала спецом ігнорувати і лише з’являтись тоді коли типу є чим похвалитись якщо можна так сказати,так вона іще і брехати любить
Ну це фу дівчата не робіть так.Хоча я її ніколи не ігнорувала,навіть беру слухавку через місяць її ігнору знаючи що буде говорити.А особливо ігнорує коли в мене зі здоров’ям щось хоча сама запитає але лише пілся того як виговорить свої видумані успіхи,так при тому я коли розповідаю про свої теми вона типу хіхікає і насміхається
Дуже часто я до прикладу ділилась що хочу там щось купити або зробити і тд вона звичайно максимально мене відговорювала словами та нашо воно тобі або ні не роби таке,або фу мені таке не подобається щось в тому дусі, а потім на крису купувала те про що я говорила і вже на ходу перевзувалась, якщо я казала: так ти казала що ти таке не хочеш,вона відверто буде брехати і казати я ніколи такого не говорила ти шо таке кажеш
Дуже таке дратує, ну як взагалі люди такими стають чи може народжуються вже?
Я вже їй багато разів намікала що я не заздрісна навпаки за неї радію,та таким людям майже все одно лиш би задовольнити своє его