ПлакалаВАвто• 18 августа 2025

Переговоры. Что будет дальше? Я ничего не понимаю, что решили вообще?

Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляО_Юми
Як це мені ні, я ж дописую українською?
Але захищаєте російську
О_Юми• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Але захищаєте російську
Удалено администрацией...
kot_begemot_kot• 19 августа 2025
Мы не готовы принять реальность, потому что благодаря тому, что нам исправно засирало наше ТВ мозги потужностью и незламностью - многие живут в мире розовых слонов. Пол-мира поддерживало нас, вторая половина - Россию. И это исключительно каждый в своих интересах.
Финал настал и с этим придется считаться. Жаль только парней, которых отловило наше долбанутое тцк.
Did Panas• 19 августа 2025
З усіх моїх повідомлень поки що видалене тільки про унітаз. От росіянам не подобається, коли їм про унітази згадують
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляО_Юми
Удалено администрацией...
frumoasa17• 19 августа 2025
Ответ дляDistel
Через узькогаварящих і віна почалася.
Всі пам´ятають ’рвсія прійді’ і ’какаяразніца’.
Говорити, що війна почалася через російськомовних, то це виправдовувати російську агресію
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляNoella_
Так і інші обговорюють, у форматі саме жіночого форуму. А у вас якісь незадоволення з цього приводу і дивні претензії- фантазії на ходу.
Я ні про що у вас не просила, не потрібно поводитись так, наче дописувачі прийшли до вас на кухню)
Відповідь та сама. В мене не має претензій, якщо це не порушення закону, непристойне щось, огидне, кримінальне. у мене сарказм інколи. Інколи здивування дописам тут.

П с Тож завершимо цю дуже захоплюючу гілку обговорень в рамках даної теми.
Noella_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS

Я бачу що у вас . Ну то завершуйте і не пишіть мені якийсь набір речень по колу, який поза логікою відносно того, що написала я.
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляNoella_
А я вам і не писала
Я ВАМ відповідала.

Тощо там з путіним? І Швейцарією?
Noella_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
А я вам і не писала
Я ВАМ відповідала.

Тощо там з путіним? І Швейцарією?
Удалено администрацией...
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Noella_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
LudaSHS• 19 августа 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
Noella_• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Did Panas• 19 августа 2025
Удалено администрацией...
Did Panas• 19 августа 2025
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 19 августа 2025
Ответ дляLudaSHS
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Сподіваюсь, що вони домовляться до того, що росія отримає рускагаварющіх собі, а Україна - свої території. Я навіть чемодани їм буду допомагати збирати.
Судячи з кількості дизлайків,які вам наставили,то це вони вам чемодани зберуть
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Удалено администрацией...
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
kot_begemot_kot• 19 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Да еще и парадокс! На мове нац.меньшинств разговаривает 80% населения Украины.
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляkot_begemot_kot
Тобто, росіян, яких потрібно відправляти на рідні болота.
Маска-0b9f• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Удалено администрацией...
По соцмережах?А чому не по окопі? Саме там захищають мову
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
В окопах багато україномовних.
kot_begemot_kot• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Если русскоязычных граждан Украины отправить на болота, как вы выразились, то украиноязычных останется совсем немного. До последнего украинцы быстро дотянем.
Маска-0b9f• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
Вся история Украины говорит об обратном
Маска-0b9f• 19 августа 2025
Ответ дляDid Panas
В окопах багато україномовних.
Але вас серед них нема. Ви російськомовна?
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляkot_begemot_kot
Немає такого поняття ’рускагаварящій украінєц’. Є українець, є росіянин, який проживає на території України. Українців століття тому вибили росіяни.
Did Panas• 19 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ні, звісно. Ви не можете знати де я.