Нічого вдягти• 18 августа 2025

Вирівнювання носової перегородки, Київ

Чоловіку назначили операцію, довго вже він мучиться з носом, не дихає. А мені прям дуже страшно. Назначили на четвер, одна доба в лікарні, далі додому. Хоча читаю тут теми раніше, то 5 днів в лікарні під наглядом. Можливо в когось є досвід цієї процедури?
Стефанія• 18 августа 2025
І 10 можна бути.
Моєму рівняли 15 років тому. Але зараз не вистачає місць. Дома доколювати будете аб.
Стефанія• 18 августа 2025
Але ніхто з нормальних лікарів не дасть гарантію, що ніс задихає наповну, як того очікують.
Incol• 18 августа 2025
Така непроста операція і ніяких гарантій ? У мене син мучиться тим носом з дитинства, алергія з червня по жовтень, один ніс ледь дихає, розумію, що операція це шанс на нормальне дихання, але відсутність гарантій дуже засмучує. Автор, вдалої операціїї і щоб обов´язково допомогло!
Incol• 18 августа 2025
Ответ дляСтефанія
І 10 можна бути.
У вашого чоловіка операція вирішила проблему , нормально дихає ?
автор Нічого вдягти • 18 августа 2025
Ответ дляIncol
Дякую❤️
Стефанія• 18 августа 2025
Ответ дляIncol
Ні. Ніс був побитий в боях.
Сказав, що шкодує, що її робив
автор Нічого вдягти • 18 августа 2025
Ответ дляСтефанія
Ні. Ніс був побитий в боях.
Сказав, що шкодує, що її робив
Це ви в темах вже раніше писали, що робили під місцевою анестезією?
Стефанія• 18 августа 2025
Ответ дляНічого вдягти
Не писала.
Але робили під місцевим наркозом. Він у мене витривалий, але ніс, признався, було не стерпно робити.
Напланетянка• 18 августа 2025
Ответ дляНічого вдягти
Я робила під місцевою. Задоволена, дихаю легко. В лікарні провела 2 ночі після операції, та й то тому що було незначне ускладнення, сусідку по палаті виписали на наступний день
автор Нічого вдягти • 19 августа 2025
Ответ дляНапланетянка
Клас! Вітаю вас, надіятимусь на краще!
Напланетянка• 19 августа 2025
Ответ дляНічого вдягти
Клас! Вітаю вас, надіятимусь на краще!
Мій брат теж робив і задоволений результатом. Тут важливо хороший вибір лікаря, я пішла за рекомендацією знайомого, в якого теж операція була успішною. Тому не варто хвилюватися, це не так страшно як здається
ХтоЯкщоНеЯ• 04 сентября 2025
Ответ дляНапланетянка
Доброго вечора, можливо, порадите лікаря? Потрібно для племінниці, молоденька дівчинка, переживаємо щоб норм зробили
Напланетянка• 04 сентября 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Добрий вечір. Мене оперували в Винниках, біля Львова, лор-хірург Петро Петрович, прізвища не пам´ятаю.
ХтоЯкщоНеЯ• 04 сентября 2025
Ответ дляНапланетянка
Дякую. Щось я вирішила, що Київ(