Цукрові вишні• 19 августа 2025
Русский язык и литература в школах до войны
Кто знает какова судьба учителей которые вели русский-язык и русскую -литературу до войны в школах? Они лишились получается работы?
Майструю крила• 19 августа 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Судячи з кількості кацапомовних на цьому форумі, вчать в приватному порядку їхніх дітей.
Бо вони ж ніяк від кацапської не відмовляться
Родной язык учить необязательно
Майструю крила• 19 августа 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Ви в кацапії?
Там він рідний
Первая стадия - отрицание, да?
Шаманю второпях• 19 августа 2025
російську мову в Україні ніхто так не ущемляв, як х*йло 🤣🤣 Після того,як він почав цю спецабсерацію, багато людей з двомовних стали лише україномовними. Це зуслуга х*йла, він звільнив багатьох українців від російської мови😂
Самоучка• 19 августа 2025
Ответ дляФіфачка
У сына до 24.02.22 года был и язык и литература в школе .
Ого, а все остальные предметы на украинском ?
Самоучка• 19 августа 2025
Ответ дляТень льва
А ще говорили, що не язик став причиною війни, а виявляється, що язик теж одна із причин.
Да, нет не причина, но язык притянули конечно.
Самоучка• 19 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Верю. Все дети моих друзей,кто нормально знает иностранный- занимались с репетитором. Некоторые с первого класса. Про вундеркиндов только тут читаю.
+100
Самоучка• 19 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
В мене донька вільно володіє російською, українською та англійською, ще знає німецьку на В1, трохи польську. Англійська і німецька - це репетитори. Українська - це школа та ми з чоловіком, російська тільки з сімʼї, бо до 2022 ми говорили дома виключно російською, польська - бо пів року жила в Польщі, вчилася правда англійською, тому і трохи. Так що для знання російської не обовʼязково вчитися в російській школі, достатньо мати російськомовних батьків з хорошою російською, не суржиком. Я вчилася до 5 класу російською в школі, чоловік взагалі вчився в російській школі, українською володіємо вільно
А немецкий учили онлайн или офлайн ?
Молода і нерозважлива• 19 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну реально, чого вас через 15 років доля людейзацікавила?
Удалено администрацией...
Шаманю второпях• 19 августа 2025
Ответ дляСамоучка
А немецкий учили онлайн или офлайн ?
Спочатку офлайн, потім онлайн
Самоучка• 19 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Спочатку офлайн, потім онлайн
В каком городе офлайн ?
Шаманю второпях• 19 августа 2025
Ответ дляСамоучка
В каком городе офлайн ?
Наша викладачка зараз займається тільки онлайн, але бере учнів знайомих і запис в неї на 2-3 роки. Хоча донька каже, що їй здається, що вимова в неї не ідеальна, а це важливо. Викладач вона класний, хоч і жіночка в віці
Самоучка• 19 августа 2025
Ответ дляШаманю второпях
Спасибо, я пока думаю потянем ли мы ( дочка) второй иностранный.
PORKA• 19 августа 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Интересно в Западных регионах в школах был русский язык и литература раньше, пусть и 15 лет назад?
російська була як друга іноземна, обирали ті, хто не міг вчити німецьку чи інші мови. Рос.літератури не було вже років 20, тільки в курсі зарубіжної
Тра Ля Ля• 20 августа 2025
я пошла в школу в 2001 году . русский язык и литература были факультативами с 5 по 7 класс (язык стабильно раз в неделю, литература чередовалась ). Киев , обычная школа.
Моя учительница до сих пор преподает в этой школе зарубежную литературу
Фіфачка• 20 августа 2025
Ответ дляСамоучка
Старались на укр, но книги все были на русском языке . Очень мало учебников на украинском. Поэтому отвечали дети как хотели. А до пятого класса все было на русском . До 2020 года
ЧупакабраЗеБест• 20 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Удалено администрацией...
Самоучка• 20 августа 2025
Ответ дляФіфачка
Мы как в разных Украинах жили :)
Самоучка• 20 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Поддерживаю вас !
ЧупакабраЗеБест• 20 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Поразительно, что москальська вата все ещё продолжает что-то тявкать в Украине.
Правда сейчас только на форумах вроде этого,так как публично уже помалкивают,затаившись в районе плинтусов
ну а вы? вы тоже ’москальська вата’? вы же по-русски пишете.
Самоучка• 20 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Самокритично
ну как по мне то перебор, так себя не уважать.
ША! я прийшла!• 20 августа 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
І що, так і не дійшло за стільки років, що вашій Батьківщині було б краще, щоб її громадяни розмовляли українською?
Фіфачка• 21 августа 2025
Ответ дляСамоучка
Мы как в разных Украинах жили :)
Сама в шоке. Думала так везде. И ещё нужно учитывать, что это одна из самых сильных гимназий в городе .Телевиденье часто , все дела